reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

37

1usavcqgt1dml95x.png

To ja 40 [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurcze, tak siedzę i myślę o gabrice i tak mi przykro :( robię obiad, ale nie chce mi się jeść z tego wszystkiego... Statystyki są straszne, większość z Was poroniła chociaż raz. Boję się zachodzić w ciążę...

qdkkj44j6bi2vbec.png
Ból straty jest nie do opisania...serce rozrywa się na milion kawałków i tylko zdrowa,szczęśliwa ciąża może to w jakiś sposób uleczyć...pamięć zostanie zawsze...Ale trzeba walczyć,mieć nadzieję i mnóstwo wiary :) mówię to ja mama trzech aniołków

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przełóż i wklej nam :)



Wiesz...ja myślę, że wiek przestaje grać największą rolę. Nie wiem, czy to kwestia powietrza, jedzenia, czy czego, ale na pewno coś ma tak ogromny wpływ na to, że tak wiele ciąż się nie utrzymuje. Taki przykry trend występuje od jakiegoś czasu, że aż strach się bać.



:(

@Bulbasek daj koniecznie znać co i jak!!

qdkkj44j6bi2vbec.png

Moj nie cały cykl
29b13b074a3af58c7da406e373f77027.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A we wtorek ostatni raz z moim próbowałam także wątpię [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zaznacz sobie serduszka :) dni płodne zaczynają się kilka dni przed owulacją, więc się nie spinaj :) 3 dni wcześniej są jeszcze ok :) @leeleeth też tak zaszła, myślała że nic z tego, a zobacz ile już jest w ciąży :)

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
reklama
Do góry