reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@gabrika serce mi pękło! Płacze razem z Tobą. Tule mocno!
@marc dopóki nie ma @ jest szansa ale histerią nic nie zwojujesz. Jeśli nie wyszło, rób badania jak mówią dziewczyny. Jeśli tu nie ma przyczyny to może za bardzo spięta jesteś, Mała wyluzuj. Idź w tango, poimprezować, pogrilluj odetchnij trochę
Wkrótce będzie dzidzia napewno!!! [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1320][emoji1320][emoji1320]
@Lanvin oby proroczy sen!!! [emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dobrze prawi, polać jej lemionady! [emoji23]

@marc leeleeth ma rację! Twój świat nie może się kręcić tylko wokół starań, tym bardziej ze nie masz badań (może tu faktycznie leży problem, tfu, tfu przez lewe ramię!) i idziesz na żywioł... Mówisz że luz, że spoko a temp spadnie, i to nie jakoś strasznie, a ty od razu się lamiesz... Psychika też ma wpływ niestety, coś czuje ze to może mieć wpływ... I powtarzam, nie ma co płakać bo @ jeszcze nie ma!
 
reklama
Jeszcze raz dziewczyny donga sie bierze do owulacji ??
Ja mierze rano dwa razy pod rząd temperaturę bo dwa razy moj termometr miał fałszywa temperaturę albo ja złe go wsadzilam lol


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Traktuje Was jak bliskie mi osoby dlatego chciałabym podzielić się z Wami moim nieszczęściem ... wczoraj mój świat rozpadł się na milion kawałków, utracił wszystkie kolory... został tylko czarny i biały.

Mojemu maleństwu przestało bić serduszko... [emoji24][emoji24][emoji24]

Jak się dowiedziałam? Byłam na wizycie wczoraj w związku ze słabymi wynikami z moczu i gin zrobiła mi przy okazji usg... niestety z bardzo złym wynikiem. Zarodek zmalał i nie ma akcji serca... To jak wyrok... Czułam się dobrze, nie miałam plamień ani bólu... Nie wiem dlaczego mnie to spotkało... mam ochotę zapaść się pod ziemię....[emoji24][emoji24][emoji24]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Cholernie mi przykro [emoji853] nie znajduję słów pocieszenia...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeszcze raz dziewczyny donga sie bierze do owulacji ??
Ja mierze rano dwa razy pod rząd temperaturę bo dwa razy moj termometr miał fałszywa temperaturę albo ja złe go wsadzilam lol


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, do 1-2 dni po. Ale Ty już miałaś przecież owu :)



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Kurcze, tak siedzę i myślę o gabrice i tak mi przykro :( robię obiad, ale nie chce mi się jeść z tego wszystkiego... Statystyki są straszne, większość z Was poroniła chociaż raz. Boję się zachodzić w ciążę...

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
reklama
Do góry