reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ale sama widziałam siurka (i mój też) zanim jeszcze lekarz powiedział, że na 90procent :p dzidzia rozchylila nóżki :p no ale... zawsze.jest to 10procent że to mogły być przerosniete wargi czy coś :p
Szparki chłopaki są super. Mama jest dla nich najważniejsza :)). Mój mnie non stop przytula i całuje :-), ja go też hehe.
Oj tam oj tam ;) niestety muszę dojechać na drugi koniec miasta, a i szykuję się długo, bo rano myje głowę. Mam dwa pieseły i one też muszą zrobić siusiu. ;)
Wstaję różnie, czasem koło 24. Dużo piję wieczorem i potem lotom do kibelka. Czyli w weekendy też muszę wstawać o 4 na tempkę?
Myślę, że ten cykl też będzie bezowulacyjny. Nie czuję kompletnie jajników. Czyli mój organizm bez Clo jest wyłączony na ciążę...
Aniu a Córcia nie może psiakow wyprowadzić?? Zawsze to 20min zaoszczędzone.
Dzień dobry Kochane :-*

Coś czuje, ze kiepsko bedzie :-(
Jest spadek, hmmm ciekawe oby było dobrze. A u mnie dopiero temp zaczyna iść w górę i chyba owu dopiero będzie. Już całkiem zglupialam.
Ja ostatnio średnio się mam. Miałam straszne skurcze i biegiem leciałam do gina. Niestety łożysko nadal na ujściu szyjki i wciąż się odkleja stad te skurcze. Muszę jak najwiecej leżeć i nie wysilać się. Są już dwa krwiaki. Cześć łożyska odklejonego obumiera wiec trochę stres jest. Na szczęście jest duża szansa, że łożysko podciągnie sie do góry i będzie Ok. Tylko ten moment taki niespokojny. Także nie mam wesołych chwil. Jednak dzidziolek rusza się i cudnie tak czuć te pierwsze ruchy. Już szafeczka dla Maluszka gotowa
emoji6.png
1490939828-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wow ile rzeczy :). Będzie dobrze. Musi być ;-). Odpoczywaj ile się da.
@marc no kurde nie tak miało być :(.
Dziewczyny chyba mnie namowicie na tego donga hehe.
@marc
emoji20.png
plamienie to jeszcze nie @... Badałas progesteron?

@cheebay naczekalas się na darmo niestety, biel aż w oczy razi...
emoji20.png
nawet poranne siuśki nie dały rady, czekam spokojnie na mende...

Do dupy wszytko.
emoji21.png
A jakieś objawy w tą albo w drugą stronę masz?? Czy nic??
Przyszła@:/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
To chyba dobrze co?? Oby teraz cykl był uregulowany i do dzieła ;)
@Lanvin oby sen się spełnił

@gabrika bardzo mi przykro ;(, dlaczego to się dzieje??. Przytulam mocno.
 
reklama
Szparki chłopaki są super. Mama jest dla nich najważniejsza :)). Mój mnie non stop przytula i całuje :-), ja go też hehe.

Aniu a Córcia nie może psiakow wyprowadzić?? Zawsze to 20min zaoszczędzone.

Jest spadek, hmmm ciekawe oby było dobrze. A u mnie dopiero temp zaczyna iść w górę i chyba owu dopiero będzie. Już całkiem zglupialam.

Wow ile rzeczy :). Będzie dobrze. Musi być ;-). Odpoczywaj ile się da.
@marc no kurde nie tak miało być :(.
Dziewczyny chyba mnie namowicie na tego donga hehe.

A jakieś objawy w tą albo w drugą stronę masz?? Czy nic??

To chyba dobrze co?? Oby teraz cykl był uregulowany i do dzieła ;)
@Lanvin oby sen się spełnił

@gabrika bardzo mi przykro ;(, dlaczego to się dzieje??. Przytulam mocno.



Ja juz głupieje :-( ten spadek nie jest jakiś tam duży. Ale i tak juz po ptakach pewnie.
Nie pamietam kiedy ostatnio tak sie popłakałam.... jest coraz trudniej z mziesiaca na miesiąc ...
Nie nastawiałam sie, nie nakrecalam, a jednak boli
 
Ja juz głupieje :-( ten spadek nie jest jakiś tam duży. Ale i tak juz po ptakach pewnie.
Nie pamietam kiedy ostatnio tak sie popłakałam.... jest coraz trudniej z mziesiaca na miesiąc ...
Nie nastawiałam sie, nie nakrecalam, a jednak boli
Kochana tu dobry lekarz tylko pomoże. Nie załamuj się pamiętaj styczeń jest nasz!!

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Biel rano na teście w 12dpo, więc czekam na @...
[emoji20] coś nie mamy w tym cyklu szczęścia... Ale póki cisza trzeba afirmowac [emoji1]

@Lanvin pisz, pisz :) może to proroczy sen :):)

Dam znać po wizycie. Nie mogę usiedziec w miejscu tak mnie nosi z radości :)

[emoji7] [emoji7] czekamy na wieści! I jakaś fajną foteczke [emoji16]
Pisz jak najwięcej :)
Życzę Ci z całego serca aby to był sen proroczy! [emoji5][emoji110][emoji173]
Ja niestety jak śnie o tym, że jestem w ciąży to wiem, że jest na odwrót :( dzisiaj też miałam sen, że byłam wysoko w ciąży - cudowne uczucie :) ale jak się rano obudziłam to wiedziałam, że na teście będzie biel... także tego :)
Ale Tobie @Lanvin życzę by ten sen się spełnił! :*
@mfifi04 najprawdopodobniej 3.04 :)
Ej, ja mam to samo z tymi snami... A kilka dni temu śnił mi się bobas z ciemnymi loczkami [emoji7] Ale zawsze jak widzę takie rrzeczy albo 2 krechY to wiadomo ze dupa zbita [emoji20]

@oczekiwanie no właśnie nic! Ani w jedną ani w drugą... Mdli mnie trochę, cycki jak worki, nawet pryszcze mnie oszczedzily w tym miesiącu... Bez sensu. [emoji19]

@gabrika matko jedyna... [emoji24] [emoji30] aż mi serce zamarlo... Nie wiem co ci powiedzieć kochana, frazesami walić nie będę, bo po co... Trzymaj się mycha, ja o tobie myślę i wysyłam energię! [emoji17] jak będziesz gotowa to wracaj do nas... Tulę mocno...

CO ZA **UJOWY DZIEŃ!!!!!! [emoji36] [emoji24]
 
Ja juz głupieje :-( ten spadek nie jest jakiś tam duży. Ale i tak juz po ptakach pewnie.
Nie pamietam kiedy ostatnio tak sie popłakałam.... jest coraz trudniej z mziesiaca na miesiąc ...
Nie nastawiałam sie, nie nakrecalam, a jednak boli
Ale takie spadki mogą być, z tego co dziewczyny mówią to ma się utrzymywać nad krecha i nie spadać do podstawowej, plamienia też się mogą zdarzać! Nie przekreślaj jeszcze wszystkiego i nie rycz głupia bo @ jeszcze nie ma [emoji16] [emoji8]
 
Ale takie spadki mogą być, z tego co dziewczyny mówią to ma się utrzymywać nad krecha i nie spadać do podstawowej, plamienia też się mogą zdarzać! Nie przekreślaj jeszcze wszystkiego i nie rycz głupia bo @ jeszcze nie ma [emoji16] [emoji8]

Popieram :) marc nie stresuj się tak, mały spadek miałaś, @ jeszcze nie przyszła, nie możesz tak panikować, jak będziesz się za bardzo stresować, to ciężko będzie Ci zajść w ciążę, głowa do góry dziewczyno! Jeszcze nic straconego :) Zobaczymy jutro jak będzie wyglądała sytuacja.
 
Ja juz głupieje :-( ten spadek nie jest jakiś tam duży. Ale i tak juz po ptakach pewnie.
Nie pamietam kiedy ostatnio tak sie popłakałam.... jest coraz trudniej z mziesiaca na miesiąc ...
Nie nastawiałam sie, nie nakrecalam, a jednak boli
Musisz w końcu porobić badania. Zrobiłaś jakieś w końcu??
 
reklama
Do góry