reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

No nie potrzebna. Zobaczymy co dalej będzie. Myślałam że w tym cyklu nie będzie szans na starania a jednak są.
No to do boju :D

Ja wczoraj mialam masakryczny dzień , no ledwo na nogach stałam przez ten ból brzucha , nie mialam ochoty na nic :( ALEEEEE dzisiaj 2dc i smieszne ale juz wszystko jest super , mam ochote zacząc działac i wiem ze tym razem sie uda :D po prostu tak mialo byc :D chcialam miec dzidzie z lipca i bede miec dzidzie z lipca[emoji14]co tam ze @ pojdzie sobie dopiero za 5 dni :D wazne ze w koncu pójdzie i przez najblizsze pare miesiecy jej nie zobacze [emoji23] no nic deszcz za oknem , zimno a ja sie ciągle smieje :D chyba ktos mi dolał czegos do jogurtu[emoji14]Przy okazji witam nowe staraczki a dla tych które lada moment testują : NIE MARUDZIĆ !!!! :D bedzie wszystko cacy :D ja mam taki plan działania na ten cykl : Bawić sie dobrze , jak najwiecej spedzic czasu ze znajomymi ( przy okazji przyjaciółka przylatuje na 3 tyg z dzieciaczkami wiec bedziemy musialy nadrobic zaleglosci) , porobić cos ciekawego , wyluzowac :D ale przy tym bede dokladnie sie obserwowac i robic testy owu :D i wiadomo , działać ! Może jak ja bede ciagle w dobrym nastroju to K tez nie bedzie miec fochów:D Sie rozpisałam:D

ps . te które przeczytaly calego posta : polecam Activie..serio cos musiało tam być pobudzającego[emoji182][emoji175]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny wiem ze juz było pisane o wspomagaczach ale przejrzeć wszystko i odnaleźć to problem . Jakie suplementy i witaminy stosujecie wy i wasi faceci? Mój się zawzial i jak zobaczylam jego koszyk w aptece internetowej to się zalamalam. Miał w nim chyba wszystkie dostępne preparaty na poprawę nasienia. Kazałam mu się wstrzymac do czasu aż obczytam temat.

Hej. Ja biorę centrum pre pregnancy a moj maz centrum dla mężczyzn, promen i swoje tabletki na tarczyce


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sarat witaj ;) ja staram się 30 cykl aktualnie.
Iza to super jak wszystko ok i pecherzyki sa, niech rosna...;)
Magda mojemu lekarz przepisal Prostimen i bral Androvit dodatkowo i pkmoglo :)
Ja pod koniev pazdziernika na kilka dni do Anglii odsapnac do przyjaciółki lece :)
Jednak chyba zmienilam plany i od jutra nie bede brala clo i wizyte w klinice przeloze :D miesiac przerwy :D
Poza tym uzbieram troszke wiecej kasy i bedzie w razie czego na wszystkie badania, hsg itd. A nie bede sie przejmowac ze moze na cos mi braknie ;)
 
sarat ja o pierwsze starałam się rok i 5 miesięcy, o drugie 4 cykle (ale niestety poroniłam), teraz po poronieniu staramy się 10 cykl. Też już tracę nadzieję. Widocznie jestem długodystansowcem w zachodzeniu. Raz się szybko udało i wtedy byłam na totalnym luzie, nawet do końca nie byłam pewna czy chce mieć drugie dziecko.Teraz ostro się staramy i nic.
Magda36 ja stosuje kwas foliowy, kiedyś witaminy dla kobiet starających się i w I trym. ciąży Olimp.A kiedyś mój m stosował salfazin a teraz nic. A ja za chwilę też chyba rzucę ten kwas foliowy w cholere bo już mam dosyć go brania.
 
Sarat witaj ;) ja staram się 30 cykl aktualnie.
Iza to super jak wszystko ok i pecherzyki sa, niech rosna...;)
Magda mojemu lekarz przepisal Prostimen i bral Androvit dodatkowo i pkmoglo :)
Ja pod koniev pazdziernika na kilka dni do Anglii odsapnac do przyjaciółki lece :)
Jednak chyba zmienilam plany i od jutra nie bede brala clo i wizyte w klinice przeloze :D miesiac przerwy :D
Poza tym uzbieram troszke wiecej kasy i bedzie w razie czego na wszystkie badania, hsg itd. A nie bede sie przejmowac ze moze na cos mi braknie ;)

Spark - to zapraszam na kawe jak będziesz w uk ! [emoji51]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wiem ze juz było pisane o wspomagaczach ale przejrzeć wszystko i odnaleźć to problem . Jakie suplementy i witaminy stosujecie wy i wasi faceci? Mój się zawzial i jak zobaczylam jego koszyk w aptece internetowej to się zalamalam. Miał w nim chyba wszystkie dostępne preparaty na poprawę nasienia. Kazałam mu się wstrzymac do czasu aż obczytam temat.

Magda mój nic nie bierze bo w sumie nie musi nasienie miał badane i jest bardzo dobre natomiast ja bire i to sporo.
Metformax 500 (metforminie) 3x2
Miovarian 2x2
Acart 1x1
Olej z wiesiołka od 1-15 dc
Clostylbergit (czy jakos tak) od 5 do 9 dc

Spark dobry plan :)

Iza ważne żeby zaskoczyło :)
 
Megan fajnie że Ci humor dopisuje. Też bym tak chciała. U mnie 3 dc i jakoś moje nastawienie jest średnie. Też muszę się wziąźć w garść.W tym poprzednim cyklu skupiałam się na relacjach z m, kupiłam sexy bieliznę, fajnie było ale niestety nie pomogło jeśli chodzi o zaciążenie. Na ten cykl mamy w planach częściej się kochać, w dni płodne może i codziennie (jak damy radę) i też chcemy przy tym dobrze się bawić a nie tylko myśleć o starankach. Mój syn się urodził w moje urodziny w styczniu, mój m jest z lipca to może będzie to termin drugiego juniora. W lipcu mamy też rocznicę ślubu. A moja mama poroniła też drugą ciąże tak samo jak ja i potem po roku po poronieniu zaszła w ciąże i mój brat jest z lipca.Jakby zaskoczyło to mielibyśmy nawet taką samą różnicę wiekową jak ja mam z bratem.
 
reklama
Megan fajnie że Ci humor dopisuje. Też bym tak chciała. U mnie 3 dc i jakoś moje nastawienie jest średnie. Też muszę się wziąźć w garść.W tym poprzednim cyklu skupiałam się na relacjach z m, kupiłam sexy bieliznę, fajnie było ale niestety nie pomogło jeśli chodzi o zaciążenie. Na ten cykl mamy w planach częściej się kochać, w dni płodne może i codziennie (jak damy radę) i też chcemy przy tym dobrze się bawić a nie tylko myśleć o starankach. Mój syn się urodził w moje urodziny w styczniu, mój m jest z lipca to może będzie to termin drugiego juniora. W lipcu mamy też rocznicę ślubu. A moja mama poroniła też drugą ciąże tak samo jak ja i potem po roku po poronieniu zaszła w ciąże i mój brat jest z lipca.Jakby zaskoczyło to mielibyśmy nawet taką samą różnicę wiekową jak ja mam z bratem.
Mam nadzieje że dobry humor i do Ciebie zawita lada moment :* Widzisz wszystko wskazuje na to ze dziecko na lipiec to własnie ten moment :D ja również ze stycznia[emoji14]może bedziesz miala 1 prezent na te dwie okazje :D mnie mama jechała rodzić w trakcie swojego wesela[emoji14]także 8 stycznia rodzice mają rocznice ślubu a ja sie urodziłam 9 stycznia o 5 rano[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry