reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Bertha to twój kotek na avatarze? śliczny jest.
Tak! to moja żabeczka :):):) mam jeszcze drugą, jej siostrę, szaro-burą :) Ta ze zdjecia śpi mi na głowie ;) druga w nogach :)

Dziewczyny zobaczycie wszystkim nam się uda!!! :)):tak: ja już mam początki krwawienia, więc zaczynam nowy cykl.:oo2:
O, a tak liczylam, ze u ciebie to ciąża! moze sie nie rozwinie?

Dziewczyny wiem ze juz było pisane o wspomagaczach ale przejrzeć wszystko i odnaleźć to problem . Jakie suplementy i witaminy stosujecie wy i wasi faceci? Mój się zawzial i jak zobaczylam jego koszyk w aptece internetowej to się zalamalam. Miał w nim chyba wszystkie dostępne preparaty na poprawę nasienia. Kazałam mu się wstrzymac do czasu aż obczytam temat.
Ja biore:
Acard 75 1x1
Femibion natal 1
wit d 2000
Metylowe wit B6+B9(kw.foliowy)+B12
Colostrum 1x1

jak pamietam to: Inofem piję, biore wiesiołka do owu

jak jestem stymulowana to: Clo 1x2 i Nolvadex 1x1

Po pozytywnym tescie pewnie bede brala heparynę.

aha, zapomnialam o moim M - bierze Profertil.
 
Ostatnia edycja:
ja podobnie jak Bertha.
Biore:
acard 150
femibion natal
kwas foliowy 5 mg
jodid
olej z wiesiołka
inofem
d vitum forte
clostilbegyt na owu
jak zajde to heparyne

a moj nic nie bierze, oprocz jakichs suplementow/odzywek z silowni, spalaczy tluszczu ( l-karnityna - niby dobra na plemniki). nie wiem czy to zasluga tych w/wym. ale wyniki nasienia ma b. dobre
 
Izabela90 a pecherzyki masz sama z siebie czy bierzesz clo? ja dzis ide na monit po clo. jestem ciekawa czy cos uroslo i czy przypadkiem nie jest juz "po". dzis mam 16 dc, przytulanki byly w pon i co 2 dzien planuje czyli dzis powtorka. mam nadzieje ze sie nie spoznilismy. bedziesz szla sprawdzic czy pekly?
 
Magda 36 ja biorę spory arsenał rzekomych wspomagaczy. U mnie jest problem z utrzymaniem ciąży.

Wiesiołek 100mg 1x dz. 1-14dc
Magnez 2 x dz.
Koenzym q10 100 mg 1 x dz.
Poor Bee Poolen 50 mg 1x dz.
Royal jelly 1x dz.
Witamina D3 1000 IU 1x dz.
Witamina C 500mg 1 x dz.
Kwas foliowy 5mg 1x dz.
Pregnancy conception 1x dz.
Femibion natal1 1x dz.
Pije inofem 1x dz.

Planuje kupić jeszcze witaminy B i kwas folowy w firmie metylowej. Jak któraś bierze to dajcie znać prosze
 
Megan to super prezent zrobiłaś rodzicom. U nas jest 29 styczeń- ten dzień wyjątkowy bo urodziny moje, mojego syna, rocznica ślubu mojej babci i dziadka, imieniny wujka i dziadka męża. Zawsze zastrzegała sobie, że moje dziecko nie urodzi się w zimnie bo ja zimy nie cierpię a tu bach ten sam termin co ja. Drugie miałam rodzić 30 maja i ta data bardzo mi się podobała ale niestety ciąża obumarła. Może faktycznie ten lipiec nie byłby głupi miesiąc. Tak sobie myślę, że zaszłam w ciąże w maju i wrześniu (miesiące ciepłe), nasza tabelka też pokazuje, że dziewczyny lepiej zachodziły kiedy było ciepło. Teraz robi się coraz chłodniej. Ciekawe ile ciąż teraz nam się pokaże.
 
Magda 36 ja biorę spory arsenał rzekomych wspomagaczy. U mnie jest problem z utrzymaniem ciąży.

Wiesiołek 100mg 1x dz. 1-14dc
Magnez 2 x dz.
Koenzym q10 100 mg 1 x dz.
Poor Bee Poolen 50 mg 1x dz.
Royal jelly 1x dz.
Witamina D3 1000 IU 1x dz.
Witamina C 500mg 1 x dz.
Kwas foliowy 5mg 1x dz.
Pregnancy conception 1x dz.
Femibion natal1 1x dz.
Pije inofem 1x dz.

Planuje kupić jeszcze witaminy B i kwas folowy w firmie metylowej. Jak któraś bierze to dajcie znać prosze
Ja biore metyle. Te: Link do: Thorne Research, Methyl-Guard Plus, 90 Veggie Caps

Bertha jak tam u Ciebie?
No wlasnie @ jeszcze nie ma... kurde... gdyby temperatura nie spadla, to bym miala nadzieje mimo negatywów... ale temp poszla w dol... :(
Ide wlasnie na wizyte do gina, zobaczymy co powie.
 
reklama
Do góry