reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej dziewczyny. U mnie wszystko dobrze. Byłam u lekarza. Wszystko jest w porządku. W sumie nawet dobrze . W prawym jajniku mam dwa pecherzyki wielkosci1,25cm i w lewym jeden wielkości 1cm. Tak mam nadzieję że owulka będzie. Jak przez następne 2 cykle się nie uda to będę miała sprawdzaną drozność jajowodow. Trzymam za was wszystkie kciuki.
 
reklama
Hej dziewczyny. U mnie wszystko dobrze. Byłam u lekarza. Wszystko jest w porządku. W sumie nawet dobrze . W prawym jajniku mam dwa pecherzyki wielkosci1,25cm i w lewym jeden wielkości 1cm. Tak mam nadzieję że owulka będzie. Jak przez następne 2 cykle się nie uda to będę miała sprawdzaną drozność jajowodow. Trzymam za was wszystkie kciuki.
teraz musi sie udac!
 
Hej dziewczyny. U mnie wszystko dobrze. Byłam u lekarza. Wszystko jest w porządku. W sumie nawet dobrze . W prawym jajniku mam dwa pecherzyki wielkosci1,25cm i w lewym jeden wielkości 1cm. Tak mam nadzieję że owulka będzie. Jak przez następne 2 cykle się nie uda to będę miała sprawdzaną drozność jajowodow. Trzymam za was wszystkie kciuki.
Tobie chyba droznosc nie jest potrzebna. O ile pamiętam to masz problem z utrzymaniem ciąży a nie z zaplodnieniem.
 
Hej dziewczyny. U mnie wszystko dobrze. Byłam u lekarza. Wszystko jest w porządku. W sumie nawet dobrze . W prawym jajniku mam dwa pecherzyki wielkosci1,25cm i w lewym jeden wielkości 1cm. Tak mam nadzieję że owulka będzie. Jak przez następne 2 cykle się nie uda to będę miała sprawdzaną drozność jajowodow. Trzymam za was wszystkie kciuki.
Iza powialo optymizmem kochana....ciesze się, że wszystko ok [emoji6]
Queen nimitii czemu jeszcze przed terminem @ tak zlowrozycie....trzeba być dobrej myśli i jak @ przyjdzie to wtedy można pomarudzic, powsciekac się na los i macica w górę, cycki do przodu i walczymy dalej [emoji12]

Sarat witaj .... w kupie raźniej ... a tu naprawdę fajna ekipa [emoji1] Powodzenia

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny wiem ze juz było pisane o wspomagaczach ale przejrzeć wszystko i odnaleźć to problem . Jakie suplementy i witaminy stosujecie wy i wasi faceci? Mój się zawzial i jak zobaczylam jego koszyk w aptece internetowej to się zalamalam. Miał w nim chyba wszystkie dostępne preparaty na poprawę nasienia. Kazałam mu się wstrzymac do czasu aż obczytam temat.
 
Do góry