reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
U mnie jest tak że dostaje od pracodawcy na konto tego samego dnia co zwykle wypłata więc nie ma żadnej różnicy ale to chyba zależy od miejsca pracy bo moja firma jest bardzo duża. Myślę że wypłacają a potem wyrównują sobie to z tym co odprowadzają do ZUSu bo przy takiej ilości pracowników jest tego dużo. Nie czekają aż ZUS prześle fo nich.
Dzięki za info. Ja obecnie pracuję w małej firmie i pewnie to ZUS będzie mi bezpośrednio przelewał kasę. Dlatego tak się zastanawiam jak to w praktyce będzie wyglądać.
 
Cieszę się, że też i Ciebie zainspirowałam ;)
Ja właśnie zastanawiam się nad kupnem łóżeczka z tej firmy, ale z drugiej strony może lepiej obejrzeć je gdzieś na żywo?
Sama nie wiem. W sumie to już milion rzeczy kupilam przez internet, więc nie powinnam mieć obaw, ale teraz to co innego - w końcu chodzi o dziecko :-) (co do mnie jeszcze do końca nie dotarło, że ono za pare miesięcy będzie już poza mną ;) )
Też wolałabym obejrzeć na żywo ale niestety nie zawsze jest możliwość :/ W tym tygodniu planuję wstępnie obejrzeć wózki, łóżeczka i materace w jakimś większym sklepie ale z tym łóżeczkiem z wyposażeniem myślę że byłabym skłonna kupić. Jest zawsze 14 dni na zwrot więc będzie trochę czasu do zastanowienia ;)
 
reklama
Do góry