reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

Ogolnie to Wam powiem, że od tego usg jestem super szczęśliwa i w końcu uwierzyłam, że będzie dobrze. Łożysko wysoko, szyjka dobra, E.coli wyleczone. Pozostało się cieszyć. :D
 
reklama
A myślicie już nad zakupem wózka? Kiedy wg Was jest najlepszy czas na jego kupienie?
Ja się już rozglądałam. Myślę, że kupimy używaną gondolę bo z tego się krótko korzysta a w spacerowkę zaiwestujemy nową bo to na dłuższy czas. Dla nas ważne żeby miała dobrą amortyzaję.
 
Macie już zaplanowany test obciążenia glukozą? Mnie lekarka wysyła na to w 22 tc i się zastanawiam, czy to nie za wcześnie, w wielu źródłach podają, że się to robi 24 - 28 tc...
 
reklama
Wow szacun dla Pani farmaceutyki.
:tak:A u Ciebie musi być już piękny brzuszek że zauważyła z okienka :-) :)
Photo_1551611973704.png

To sprzed tygodnia ;) Teraz jest jeszcze okraglejszy. Tak, baaardzo miło ze strony p.farmaceutki. Żeby wszyscy byli tacy życzliwi, to żyło by się lepiej :)
 
Do góry