reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Serio? To strasznie dziwne, przecież to zwykle usg tylko sprawdza dodatkowo kilka rzeczy. Czasem tak sobie myślę, że to fart, że mąż ma pakiety zdrowotne z pracy. Jestem cały czas w kontakcie z moją doktor, przyjmuje mnie poza kolejką, odpisuje na kolejne bzdurne pytania i generalnie czuję się pod opieką. Tak powinna wyglądać państwowa opieka ciężarnych, a nie, że chcą, żeby rodzić dzieciaki a potem nie można się dostać do lekarza. :/
 
reklama
Znowu schudłam... Kolejne 0,5kg. Od początku ciąży schudłam kilogram i nic nie idzie do przodu. Już zaczyna mnie to martwić...
 
Pytanie do Dziewczyn, które więcej leżą niż cokolwiek innego :-)

Jak sobie radzicie z bólem kręgosłupa?
No chyba, że tylko ja tak mam, że mnie boli od leżenia?

Chodze do fizjoterapeuty, ale teraz przez tą amniopunkcję muszę się oszczędzać i nie mogę ćwiczyć, leżenie na brzuchu też odpada... ciągle tylko się wiercę - bok, plecy, drugi bok...
A jak chodze to boli mnie spojenie łonowe, a jak siedzę to kręgosłup po chwili boli jeszcze bardziej (a to już chyba skutek wypadku)..

Macie jakieś sposoby?
 
Hej, przepraszam, że Wam przeszkadzam, ale może któraś jest zainteresowana zakupem nowej poduszki do spania dla kobiet w ciąży i do karmienia motherhood Premium, szara. Odbiór w Warszawie, cena 129 zł.
Screenshot_20190221-170224.jpeg
 
reklama
Zmieniłam dziś witaminy ciążowe. Po poprzednich z apteki ciągle mnie mdliło i latałam do ubikacji z przekonaniem że zaraz zwymiotuje. Tragedia.. Teraz wróciłam do tych, które w pierwszej ciąży brałam i oj, ulga ogromna. Wreszcie mnie nie mdli po tabletce, uff. ;)
 
Do góry