reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Dziękuje:) Powoli się oswajam z tym, ze to chłopczyk.
No i muszę powiedzieć w pracy, a to będzie trudne. Stresuje mnie to bardzo. A wy już mówiliście?
To ja powiem Ci, że szefowi w ogóle nie bałam się powiedzieć, a właściwie spodziewał się już tej wiadomość od jakiegoś czasu, bo wiedział rok temu że zaczynam starania.
Stresowałam się jak mówiłam mojej rodzinie... i miałam rację niestety [emoji53]
Lepiej chyba żebyś teraz powiedziała niż żeby sami się domyślili.
Bedziesz mialam z głowy przynajmniej [emoji39]
 
U mnie było podobnie. W pracy spodziewali się, bo też kiedyś gdzieś wspominałam, że myślę o drugim dziecku. Z rodziną (teściami) miałam większy stres. Ciążę u lekarza potwierdziłam 5 grudnia, a rodzinie powiedziałam w Wigilię podczas łamania się opłatkiem. Dłużej bym nie wytrzymała z nerwów :p
 
U mnie było podobnie. W pracy spodziewali się, bo też kiedyś gdzieś wspominałam, że myślę o drugim dziecku. Z rodziną (teściami) miałam większy stres. Ciążę u lekarza potwierdziłam 5 grudnia, a rodzinie powiedziałam w Wigilię podczas łamania się opłatkiem. Dłużej bym nie wytrzymała z nerwów :p
Ja też oznajmiłam rodzinie w wigilię :D
 
Pytanie do Dziewczyn, które więcej leżą niż cokolwiek innego :-)

Jak sobie radzicie z bólem kręgosłupa?
No chyba, że tylko ja tak mam, że mnie boli od leżenia?

Chodze do fizjoterapeuty, ale teraz przez tą amniopunkcję muszę się oszczędzać i nie mogę ćwiczyć, leżenie na brzuchu też odpada... ciągle tylko się wiercę - bok, plecy, drugi bok...
A jak chodze to boli mnie spojenie łonowe, a jak siedzę to kręgosłup po chwili boli jeszcze bardziej (a to już chyba skutek wypadku)..

Macie jakieś sposoby?
Hej, mi na bóle kręgosłupa bardzo pomogła taka ciążowa poduszka w kształcie C. Tylko musisz kupić dobrej jakości, żeby się nie ugniotła.
 
Dziękuje:) Powoli się oswajam z tym, ze to chłopczyk.
No i muszę powiedzieć w pracy, a to będzie trudne. Stresuje mnie to bardzo. A wy już mówiliście?
Ja nie chodzę do pracy od samego początku, więc jak tylko się dowiedziałam musiałam powiedzieć. Pracuję z dzieciakami niepełnosprawnym, więc w ciąży niezbyt pracować, a i sporo problemów się pojawiło. Ja mam termin na 1.08 :)
 
Cześć wszystkim! Pozwalam sobie dołączyć do wątku, mam termin 30 sierpnia :) To moja pierwsza ciąża i najgorsze przypadłości pierwszego trymestru powoli mi przechodzą. Dużo pracuję przy komputerze i mam wrażenie, że wpływa to mocno na mój kręgosłup. Czy mogłybyście polecić najlepsze Waszym zdaniem „poduszki ciążowe” do spania? Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych Mam na forum!
 
Cześć! Mam pytanie do Was - czy zapisałyście się już do szkoły rodzenia? Od którego tygodnia najlepiej zacząć uczęszczać na zajęcia?
 
Cześć! Mam pytanie do Was - czy zapisałyście się już do szkoły rodzenia? Od którego tygodnia najlepiej zacząć uczęszczać na zajęcia?

Ja chodziłam w drugiej ciąży do szkoły rodzenia i tam panie radziły zapisywać sie po 20/25tc. Wcześniej nie ma sensu. Spotkania sa (ja miałam) raz w tygodniu. Dodatkowe zajęcia z chustonoszenia, doradca laktacyjny, masaże prenatalne, położna przychodziła do domu. Mega - polecam!
 
reklama
Cześć wszystkim! Pozwalam sobie dołączyć do wątku, mam termin 30 sierpnia :) To moja pierwsza ciąża i najgorsze przypadłości pierwszego trymestru powoli mi przechodzą. Dużo pracuję przy komputerze i mam wrażenie, że wpływa to mocno na mój kręgosłup. Czy mogłybyście polecić najlepsze Waszym zdaniem „poduszki ciążowe” do spania? Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych Mam na forum!
Link do: PODUSZKA DO SPANIA DLA KOBIET W CIĄŻY TYP C ROGAL ja kupiłam sobie taką i polecam, dla mnie jest super.

Suprise87, ja już się zapisałam bo tam gdzie chcemy chodzić są duże kolejki. Wypadło nam na 30 tc. My akurat zapisaliśmy się do takiej weekendowej, bo do tej szkoły mamy 30km i ciężko by nam było jeździć co tydzień. Będziemy chodzić do szkoły przy szpitalu gdzie chcemy rodzić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry