reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Witajcie Dziewczyny:) Miło mi będzie do Was dołączyć, termin mam na 25 sierpnia. Jestem już mama 13 letniej dziewczynki a teraz oczekuje synka;) Po kilku latach starań udało się:)
 
reklama
gratulacje! ja przez to zimno nie wyłaziłabym z łóżka, a na prenatalne idziemy w poniedziałem, nie wiem, czy nie za późno już. Nie mam żadnych oczekiwań i póki co raczej dobrze się czuję. Parę razy mdłości, zawroty głowy i spadki energii. No i chęci na jedzenie żadne, ale to raczej na plus. Koktajle mi dobrze wchodzą. Jakieś kiwi, mrożone maliny,itp.
 
Cześć dziewczyny.
Potrzebuję małej podpowiedzi może ktos pomoże.

Biorę luteine dopochw. 2x dziennie. Mam podać na infekcje jednorazowo krem Gynazol.

Ale czy to mozna razem, czy może powinno się osobno, w jakimś odstępie?
zapomniałam zapytać w gabinecie a nie mam możliwości zapytać.

Wszystkiego dobrego dla Was.
 
Podjęłam decyzję że jednak dla bezpieczeństwa wezmę dziś luteine podjezykowa i maść na wieczór.

To jeszcze raz wszystkim wszystkiego dobrego!
 
Dziękuje:) Powoli się oswajam z tym, ze to chłopczyk.
No i muszę powiedzieć w pracy, a to będzie trudne. Stresuje mnie to bardzo. A wy już mówiliście?
 
Dziękuje:) Powoli się oswajam z tym, ze to chłopczyk.
No i muszę powiedzieć w pracy, a to będzie trudne. Stresuje mnie to bardzo. A wy już mówiliście?
Ja powiedziałam jakoś na początku lutego. Stresowałam się bardzo, ale powiedziałam sobie - powiem i będę miała z głowy. No i wiedzą.
 
reklama
Do góry