reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny, a jak liczycie tygodnie? Ja zawsze mówiłam tydzień skończony, a nie bieżący. Ale doktor mówi, że liczy się bieżący, czyli jeśli jestem 16t1d to jest 17 tydzień bo taki leci właśnie... Hmmm...
 
Dziewczyny, a jak liczycie tygodnie? Ja zawsze mówiłam tydzień skończony, a nie bieżący. Ale doktor mówi, że liczy się bieżący, czyli jeśli jestem 16t1d to jest 17 tydzień bo taki leci właśnie... Hmmm...
Tak jak Twój lekarz,
Teraz np. Jestem w 16 czyli w trakcie 16 (15+1) , korzystam sobie z aplikacji Preglife i ona też tak liczy ;-)
 
Dziewczyny, a jak liczycie tygodnie? Ja zawsze mówiłam tydzień skończony, a nie bieżący. Ale doktor mówi, że liczy się bieżący, czyli jeśli jestem 16t1d to jest 17 tydzień bo taki leci właśnie... Hmmm...
Ciężko mi powiedzieć. :D Zawsze wyliczałam kalkulatorami z internetu i mówiłam tak jak lekarz też mówił. Nigdy nie wnikałam czy tydzień bieżący czy skończony. U mnie po prostu X tydzień. ;P
 
Tak jak Twój lekarz,
Teraz np. Jestem w 16 czyli w trakcie 16 (15+1) , korzystam sobie z aplikacji Preglife i ona też tak liczy ;-)
Ja również używam preglifia.
Tam też pokazuje ile dni pozostało do porodu.
I wiecie co, dosłownie nie dawno było 200dni, a dzisiaj patrzę 182 [emoji54] kiedy to zleciało. Te tygodnie lecą niemożliwie
 
Ja również używam preglifia.
Tam też pokazuje ile dni pozostało do porodu.
I wiecie co, dosłownie nie dawno było 200dni, a dzisiaj patrzę 182 [emoji54] kiedy to zleciało. Te tygodnie lecą niemożliwie
No fajnie się tam czyta na początku każdego tygodnia co się tam w brzuszku dzieje ;-)
Faktycznie czas leci, dopiero co patrzyłam na test, a to już zaczęliśmy 4 miesiąc...

Oby kolejne 3 tygodnie minęły równie szybko... jutro mam amniopunkcję... trzymajcie kciuki.
 
No fajnie się tam czyta na początku każdego tygodnia co się tam w brzuszku dzieje ;-)
Faktycznie czas leci, dopiero co patrzyłam na test, a to już zaczęliśmy 4 miesiąc...

Oby kolejne 3 tygodnie minęły równie szybko... jutro mam amniopunkcję... trzymajcie kciuki.
Trzymam mocno za dobre wieści[emoji847]
 
reklama
Do góry