reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
A jeszcze mam pytanie. Jak sobie poradzic ze zbiciem temperatury ? Od kilku dni meczy mnie okropny kaszel plus wlasnie temp. Można brac paracetamol ?
 
co to za oznaczenie inne objawy?
20190203_124314.jpg
 
W 12tc macica sie podnosi co powoduje mniejszy ucisk na pecherz, wiem to z mojej aplikcji [emoji5]
U mnie od jutra 14tydzien. Mysle ze po 20tygodniu zaczne kompletowac powoli wyprawkę.
A Wy juz macie cos dla swoich ufoludków?[emoji6]

Nic nie kupuje,nie patrzę nawet bo od 6tc co chwilę mam jakieś plamienia/krwawienia także jakoś tak się boję myśleć w przód
 
@eweliska jesteś na nowej liście. Generalnie w aplikacji jak się wejdzie we wszystkie fora to są fora zamknięte i tam widać czy się na do jakiegoś dostęp.

Jeśli chodzi o drugą listę to mam póki co:
eweliska, kamejka, LokaLoka1020, littlebabae, k.karolina, KaJa8414, Juliia, aneczka2405, meg1216, Rumuneczka84.
Czy ktoś jeszcze? Jutro będę wysyłać.
 
Nic nie kupuje,nie patrzę nawet bo od 6tc co chwilę mam jakieś plamienia/krwawienia także jakoś tak się boję myśleć w przód
Ja też nic nie kupuje... Nie lubię tak na przód bo to różnie.... w pierwszej i drugiej ciąży za wyprawkę zabierałam się dopiero w 8-9 miesiącu.
 
Kurczę jak nie urok to .....
Znowu zaczęłam plamic ..biorę luteine i będę znowu musiała przejść na duphaston :-( A po nim mnie żołądek okropnie boli :-(
Zaczynam dochodzić do wniosku ze już jestem za stara na ciąże ;-)
 
reklama
@eweliska jesteś na nowej liście. Generalnie w aplikacji jak się wejdzie we wszystkie fora to są fora zamknięte i tam widać czy się na do jakiegoś dostęp.

Jeśli chodzi o drugą listę to mam póki co:
eweliska, kamejka, LokaLoka1020, littlebabae, k.karolina, KaJa8414, Juliia, aneczka2405, meg1216, Rumuneczka84.
Czy ktoś jeszcze? Jutro będę wysyłać.
Jeśli można to też jestem chętna :-)
 
Do góry