reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Dziewczyny proszę o ciepłe myśli jadę do szpitala :'( :'( :'( :'( :'( za dużo tego plamienia i zaczyna robić się czerwone :'( :'( :'( :'( :'( brzuch boli nie ma na co czekać
 
reklama
@eweliska jesteś na nowej liście. Generalnie w aplikacji jak się wejdzie we wszystkie fora to są fora zamknięte i tam widać czy się na do jakiegoś dostęp.

Jeśli chodzi o drugą listę to mam póki co:
eweliska, kamejka, LokaLoka1020, littlebabae, k.karolina, KaJa8414, Juliia, aneczka2405, meg1216, Rumuneczka84.
Czy ktoś jeszcze? Jutro będę wysyłać.
Ja też poproszę o zapisanie na zamknięte forum
 
Dziewczyny proszę o ciepłe myśli jadę do szpitala :'( :'( :'( :'( :'( za dużo tego plamienia i zaczyna robić się czerwone :'( :'( :'( :'( :'( brzuch boli nie ma na co czekać

Trzymaj się! Bądź silna. Postaraj się opanować nerwy, bo teraz nie pomogą. Trzymam kciuki za dobre wieści.
 
@eweliska jesteś na nowej liście. Generalnie w aplikacji jak się wejdzie we wszystkie fora to są fora zamknięte i tam widać czy się na do jakiegoś dostęp.

Jeśli chodzi o drugą listę to mam póki co:
eweliska, kamejka, LokaLoka1020, littlebabae, k.karolina, KaJa8414, Juliia, aneczka2405, meg1216, Rumuneczka84.
Czy ktoś jeszcze? Jutro będę wysyłać.
Proszę również o dopisanie. Jestem od początku Ale tylko raz się odezwałam bo nadal pracuje i ciężko z czasem, ale jestem z wami myślami dziewczyny [emoji6]
 
reklama
Dziewczyny proszę o ciepłe myśli jadę do szpitala :'( :'( :'( :'( :'( za dużo tego plamienia i zaczyna robić się czerwone :'( :'( :'( :'( :'( brzuch boli nie ma na co czekać
[emoji110][emoji110][emoji110] trzymamy mocno kciuki!
I daj znać nam, bo wszystkie się tu martwimy.
 
Do góry