reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Jesli Was to pocieszy to mi od OM leci 10+3 dzis a mdłości mam wciaz [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] i zgagę non stop :/ dosłownie po każdym prawie posiłku ratuje sie Rennie.

Wytrzymamy. Ja modlę sie by juz w 4 miesiącu było lepiej.
 
reklama
@martoosia04 a próbowałaś z tymi migdałami na zgagę? U mnie naprawdę to pomaga, całe i sobie mle w buzi ... A jak zgaga chce mnie pokonać, to te migdały zapijam odrobiną mleka i wtedy zgaga pokonana na amen
 
@martoosia04 a próbowałaś z tymi migdałami na zgagę? U mnie naprawdę to pomaga, całe i sobie mle w buzi ... A jak zgaga chce mnie pokonać, to te migdały zapijam odrobiną mleka i wtedy zgaga pokonana na amen

Jutro sobie kupię te migdały. Spróbuję.

Teraz leżę objedzona na kanapie. Ale juz mi po obiedzie ciezko na żołądku. Jakby zaraz mi miało wyjsć wszystko :/
 
Kurczę przez te plamienia tylko ciągle strach ze coś się stanie :-( teraz już czarnowidzctwo tworzę bo dziś znowu plamilam i jakoś tak dziwnie brzuch pobolewa :-( wykończe się :'(
 
@eweliska jesteś na nowej liście. Generalnie w aplikacji jak się wejdzie we wszystkie fora to są fora zamknięte i tam widać czy się na do jakiegoś dostęp.

Jeśli chodzi o drugą listę to mam póki co:
eweliska, kamejka, LokaLoka1020, littlebabae, k.karolina, KaJa8414, Juliia, aneczka2405, meg1216, Rumuneczka84.
Czy ktoś jeszcze? Jutro będę wysyłać.
Dziewczyny bardzo prosze dopiszcie mnie do listy prywatnego forum
 
reklama
Do góry