reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Dziewczyny a jak u Was z czestszym siku? Zmieniło się coś? Ja jestem tą szczęścia która nie ma dolegliwości w ciąży i ostatnio zauważyłam że nawet w nocy na siku nie wstaje... no i oczywiście panikuje czy wszystko ok
Ja biore Urosept od dluzszego czasu i on sam w sobie jest moczopędny wiec chodze czesto, w nocy tez, a dzis zauwazylam ze jakos wolniej mi leci to siku [emoji14]
 
reklama
Dziewczyny a jak u Was z czestszym siku? Zmieniło się coś? Ja jestem tą szczęścia która nie ma dolegliwości w ciąży i ostatnio zauważyłam że nawet w nocy na siku nie wstaje... no i oczywiście panikuje czy wszystko ok
Mi po poprzednich ciazach został bardzo wrażliwy pęcherz :-( i tak jak wstawalam często na siku tak teraz się nic nie zmienilo,średnio 3/4 razy w nocy wstaje
 
Kojarzę, że od któregoś tygodnia ta macica się podnosi i już tak na pęcherz nie uciska, ale nie pamiętam od którego tygodnia
 
Kojarzę, że od któregoś tygodnia ta macica się podnosi i już tak na pęcherz nie uciska, ale nie pamiętam od którego tygodnia
W 12tc macica sie podnosi co powoduje mniejszy ucisk na pecherz, wiem to z mojej aplikcji [emoji5]
U mnie od jutra 14tydzien. Mysle ze po 20tygodniu zaczne kompletowac powoli wyprawkę.
A Wy juz macie cos dla swoich ufoludków?[emoji6]
 
Ja póki co 2 tygodnie się jeszcze stresuje bo 15-go prenatalne dopiero. Mam po Synku wiele rzeczy, chociaż korci mnie żeby coś kupić, chociaż że mną to jest tak, że jak kupie coś jednego to nie pohamuje się i jak szalona zacznę kupowac
 
A ja z innej beczki. Przyznam, że czuję trochę taki "niedosyt"? Powstał ten wątek prywatny i nie wszystkie z nas maja do niego dostęp...
 
A ja z innej beczki. Przyznam, że czuję trochę taki "niedosyt"? Powstał ten wątek prywatny i nie wszystkie z nas maja do niego dostęp...
Kurcze... tez bym chciala miec dostep, to pewnie dla dziewczyn, ktore są najaktywniejsze na forum, a moze sa jakies inne kryteria?
Ja do końca styczna pracowalam, do tego nie najlepiej sie czulam i dlatego malo mnie tu bylo, teraz mam nadzieje, ze bede mogla byc z Wami codziennie.
 
Nie sądzę, któraś z dziewczyn pisała o liście z nickami zgłaszanej do administratora i w ten sposób założono prywatny. Ja pisałam 2 razy...
 
Dziewczyny a jak u Was z czestszym siku? Zmieniło się coś? Ja jestem tą szczęścia która nie ma dolegliwości w ciąży i ostatnio zauważyłam że nawet w nocy na siku nie wstaje... no i oczywiście panikuje czy wszystko ok
Ja też chodze czwarty ale zazwyczaj mało co wyleci heh A w nocy wstaje raz ale to ja już tak mi zostało od pierwszej ciazy
 
reklama
Nie sądzę, któraś z dziewczyn pisała o liście z nickami zgłaszanej do administratora i w ten sposób założono prywatny. Ja pisałam 2 razy...
Dziewczyny po weekendzie wyślę druga listę, dzień po wysłaniu pierwszej zgłosiła się jedną osobą, później co dzień ktoś, chce zebrać więcej osób żeby nie zawracac głowy admince co dwa dni :)
A patrzę też czy ktoś tylko chciał się wpisać na listę i nic więcej nie napisał ale czy też piszę.
Szczerze mówiąc, to w weekendy nawet na zamkniętym jest dość cicho :)
 
Do góry