reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Witamy.... no jakbym czytała swój wpis. To też moja 3 ciąża i samopoczucie ble.... choć od jakiś 3 dni nie mogę narzekać. Bol zoladka towarzyszy mi od początku ciąży. Ratuje się lnem mielonym. Pije go codziennie rano na czczo. I jest lepiej. Spróbuj może i tobie pomoże.
Gdzie go dostanę? Apteka ? Jak go robisz?
Kurczę ciekawe czy go przelkne :-( bo tabletki mi ciężko lyknac bo walczę żeby nie zwrócić od razu :'(
 
reklama
Gdzie go dostanę? Apteka ? Jak go robisz?
Kurczę ciekawe czy go przelkne :-( bo tabletki mi ciężko lyknac bo walczę żeby nie zwrócić od razu :'(
Kupiłam w aptece... smak nieciekawy ale idzie przełknąć. Czasami muszę nos zatkac zanim połkne ... efekty zauważyłam po jakiś 3,4 dniach
 
Witamy.... no jakbym czytała swój wpis. To też moja 3 ciąża i samopoczucie ble.... choć od jakiś 3 dni nie mogę narzekać. Bol zoladka towarzyszy mi od początku ciąży. Ratuje się lnem mielonym. Pije go codziennie rano na czczo. I jest lepiej. Spróbuj może i tobie pomoże.
Czy ten len pomaga Ci rowniez przy wypróżnianiu, czy nie masz z tym problemu?
 
Ponarzekam :-( żeby było mało atrakcji to od wczoraj tak jak nigdy nie cierpialam na bóle głowy tak mnie od wczoraj glowa napizdza :'( no idzie się wykończyć :-(
 
Ponarzekam :-( żeby było mało atrakcji to od wczoraj tak jak nigdy nie cierpialam na bóle głowy tak mnie od wczoraj glowa napizdza :'( no idzie się wykończyć :-(
Zabierz paracetamol.... też ostatniomnie tak bolała, że na wymioty mi się zbierało. Straszne to było, męczyłam się okropnie, aż stwierdziłam że już nie dam rady i zabrałam paracetamol. Lekarz stwierdził, że dobrze zrobiłam...
 
reklama
Dziewczyny a jak u Was z czestszym siku? Zmieniło się coś? Ja jestem tą szczęścia która nie ma dolegliwości w ciąży i ostatnio zauważyłam że nawet w nocy na siku nie wstaje... no i oczywiście panikuje czy wszystko ok
 
Do góry