reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

A oto moje maleństwo. Wreszcie wczoraj na wizycie byłam. Bałam się jak diabli kiedy pani doktor robiła usg, bałam się o pracę serducha - sama nie wiem czemu - ale jak już usłyszałam to ojej.. nerwy wreszcie puściły i aż ręce trząść mi się zaczęły. Taka ulga że szok, i fascynacja że wreszcie po 11 tygodniach widzę moje szczęście.
Wszystko z nami dobrze!
Cieszę się jak cholera. :D
Super! [emoji8][emoji7]
 
reklama
Wykończe się chyba, już dawno tak źle się nie czułam. Głowę mi rozsadza zimno mi wywaliło na górnej wardze jakbym je powiększala a teraz na dolnej się czai do tego gardło spuchnieta z jednej strony i ból okropny
 
Wykończe się chyba, już dawno tak źle się nie czułam. Głowę mi rozsadza zimno mi wywaliło na górnej wardze jakbym je powiększala a teraz na dolnej się czai do tego gardło spuchnieta z jednej strony i ból okropny
Mnie też dziś głowa boli :/ ale to chyba dlatego, że od rana pojechałam do laboratorium, później zakupy i nic nie jadłam :/ teraz zjadłam ale i tak jakoś do dupy :/
 
Dzisiaj chyba jakis kiepski dzien jest. Ja niestety choruje.... od kilku dni straszny kaszel, bol gardla. Niby ratuje sie jakimis domowymi sposobami ale nic to nie daje. Dzisiaj doszla mi jeszcze temperatura wiec chyba wybiore sie na izbe
 
Bardzo się ciesze, że z dzieckiem wszystko dobrze! A na tego lekarza brak słów! Również uważam, że nie powinnaś tego tak zostawić! Pewnie nie chcesz tutaj podawać jego nazwiska? Ale może chociaż daj znać w której miejscowości on pracuje, może ktoraś mama jest z tym samych okolic i skontaktuje się z Tobą w wiadomości prywatnej, żeby przypadkiem nie trafić na niego.
Opolskie :) jakby cos służę pomocą:)
 
A ja dzisiaj na IP pojechałam....dziwne bóle brzucha od 3 dni, w nocy 2 skurcze rano tez....na szczęście trafiłam na miłą lekarkę! Co na Polnej jest zadkoscia podobno hehe...zbadała ,pomacała, polipa znalazła, krwiaka już brak, usg... Wszystko w porządku na szczęście! W razie czego wziąć NoSpe...ale widziałam jak moje maleństwo bryka:) cudny widok;) aż mi się buzia śmiała hehe....
 
reklama
A ja dzisiaj na IP pojechałam....dziwne bóle brzucha od 3 dni, w nocy 2 skurcze rano tez....na szczęście trafiłam na miłą lekarkę! Co na Polnej jest zadkoscia podobno hehe...zbadała ,pomacała, polipa znalazła, krwiaka już brak, usg... Wszystko w porządku na szczęście! W razie czego wziąć NoSpe...ale widziałam jak moje maleństwo bryka:) cudny widok;) aż mi się buzia śmiała hehe....
Dobrze, że wszystko ok. Polna niestety z tego słynie. Chodź ja teraz trafiłam na fajnych lekarzy :)
 
Do góry