reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Witajcie dziewczyny [emoji5]
Dawno sie nie odzywalam, ale co jakis czas Was podczytuje. Wszystko to za sprawa notorycznego bólu głowy... Ostatnimi czasy bol mnie nie opuszczal, doszlo nawet do tego ze wymiotowalam, a to mi sie nie zdarzalo. Na szczescie od wczoraj ustapil i oby nie powrocil.
Od piatku jestem na L4 i moze to zasluga tego ze odpoczelam, ostatnio bylam mocno przemeczona bo praca bo studia i do tego obowiazki domowe. Mam nadzieje ze teraz to sie zmieni.
W piatek mialam badania prenatalne. Wszystko w porzadku. Wrzucam Wam zdjecie. Cudownie bylo patrzec, slyszec bicie serca dzieciatka.
Plci nie znamy, jakos nie miam odwagi zapytac. Najwazniejsze to to ze wszystko jest w porzadku, chociaz ciekawosc mnie zżera kogo nosze pod sercem.
received_1449267458541305.jpeg
 
reklama
A ja dzisiaj na IP pojechałam....dziwne bóle brzucha od 3 dni, w nocy 2 skurcze rano tez....na szczęście trafiłam na miłą lekarkę! Co na Polnej jest zadkoscia podobno hehe...zbadała ,pomacała, polipa znalazła, krwiaka już brak, usg... Wszystko w porządku na szczęście! W razie czego wziąć NoSpe...ale widziałam jak moje maleństwo bryka:) cudny widok;) aż mi się buzia śmiała hehe....
Cieszę się że wszytsko w porządku:)
 
Witajcie dziewczyny [emoji5]
Dawno sie nie odzywalam, ale co jakis czas Was podczytuje. Wszystko to za sprawa notorycznego bólu głowy... Ostatnimi czasy bol mnie nie opuszczal, doszlo nawet do tego ze wymiotowalam, a to mi sie nie zdarzalo. Na szczescie od wczoraj ustapil i oby nie powrocil.
Od piatku jestem na L4 i moze to zasluga tego ze odpoczelam, ostatnio bylam mocno przemeczona bo praca bo studia i do tego obowiazki domowe. Mam nadzieje ze teraz to sie zmieni.
W piatek mialam badania prenatalne. Wszystko w porzadku. Wrzucam Wam zdjecie. Cudownie bylo patrzec, slyszec bicie serca dzieciatka.
Plci nie znamy, jakos nie miam odwagi zapytac. Najwazniejsze to to ze wszystko jest w porzadku, chociaz ciekawosc mnie zżera kogo nosze pod sercem.Zobacz załącznik 939411
Super:) śliczna dzidzia;)

@k.karolina ja też:) najważniejsze że maleństwa zdrowe:) twoje i moje uff....
 
Witam.chciałabym się przywitać i dołączyć :-)
Jestem mama 2 kochanych dzieciaczkow obecnie w 3 Ciąży która przechodzę okropnie :'(
Tp mamy na 23.08
Od razu mam pytanie czy któraś z Was także meczy z okropnymi calodniowymi mdlosciami :'( a oprócz mdosci z bolami żołądka ogólnie dalej jamy brzusznej :-( ?
Ratuje się czym mogę ale niewiele to pomaga :'(
 
Witam.chciałabym się przywitać i dołączyć :-)
Jestem mama 2 kochanych dzieciaczkow obecnie w 3 Ciąży która przechodzę okropnie :'(
Tp mamy na 23.08
Od razu mam pytanie czy któraś z Was także meczy z okropnymi calodniowymi mdlosciami :'( a oprócz mdosci z bolami żołądka ogólnie dalej jamy brzusznej :-( ?
Ratuje się czym mogę ale niewiele to pomaga :'(
Witaj Meg [emoji5]
Ja z żoładkiem nie mam problemow, ale z bolem glowy owszem. To moja druga ciaza i zupelnie inaczej sie czuje. W pierwszej to moglam wszystko, a teraz zapachy mi przeszkadzaja, nawet zel pod orysznic muaialam zmienic bo mialam do niego wstret [emoji40]
 
Witaj Meg [emoji5]
Ja z żoładkiem nie mam problemow, ale z bolem glowy owszem. To moja druga ciaza i zupelnie inaczej sie czuje. W pierwszej to moglam wszystko, a teraz zapachy mi przeszkadzaja, nawet zel pod orysznic muaialam zmienic bo mialam do niego wstret [emoji40]
Oj tak z zapachami to i ja mam problemy,wszystko mi śmierdzi :-( ale najgorsze są te całodniowe mdłości :-( najlepiej to bym cały dzień leżała bo tylko tak jest znosnie ale leżeć się nie da bo w domu 2 dzieciaków którzy potrzebują uwagi...ja poprzednie dwie ciąże też nie najgorzej przechodzilam a teraz jest tragedia leci 12 tydzień a ja gdzieś od 5t wegetuje :-( bo albo mi żołądek szarpie do wymiotow albo sił brak :-( mam nawet takie myśli ze gdybym wiedziała ze tak będzie nigdy bym się nie zdecydowała na kolejne dziecko :-( szkoda mi tych moich dzieciaków bo widzą jak mama praktycznie ciągle leży :'(
 
Witam.chciałabym się przywitać i dołączyć :-)
Jestem mama 2 kochanych dzieciaczkow obecnie w 3 Ciąży która przechodzę okropnie :'(
Tp mamy na 23.08
Od razu mam pytanie czy któraś z Was także meczy z okropnymi calodniowymi mdlosciami :'( a oprócz mdosci z bolami żołądka ogólnie dalej jamy brzusznej :-( ?
Ratuje się czym mogę ale niewiele to pomaga :'(

Przybijam 5! Mam to samo. Jedzenie to koszmar bo szybko mi się odechciewa i po wszystkim muli.
 
Witam.chciałabym się przywitać i dołączyć :-)
Jestem mama 2 kochanych dzieciaczkow obecnie w 3 Ciąży która przechodzę okropnie :'(
Tp mamy na 23.08
Od razu mam pytanie czy któraś z Was także meczy z okropnymi calodniowymi mdlosciami :'( a oprócz mdosci z bolami żołądka ogólnie dalej jamy brzusznej :-( ?
Ratuje się czym mogę ale niewiele to pomaga :'(
Witamy.... no jakbym czytała swój wpis. To też moja 3 ciąża i samopoczucie ble.... choć od jakiś 3 dni nie mogę narzekać. Bol zoladka towarzyszy mi od początku ciąży. Ratuje się lnem mielonym. Pije go codziennie rano na czczo. I jest lepiej. Spróbuj może i tobie pomoże.
 
reklama
Witajcie dziewczyny [emoji5]
Dawno sie nie odzywalam, ale co jakis czas Was podczytuje. Wszystko to za sprawa notorycznego bólu głowy... Ostatnimi czasy bol mnie nie opuszczal, doszlo nawet do tego ze wymiotowalam, a to mi sie nie zdarzalo. Na szczescie od wczoraj ustapil i oby nie powrocil.
Od piatku jestem na L4 i moze to zasluga tego ze odpoczelam, ostatnio bylam mocno przemeczona bo praca bo studia i do tego obowiazki domowe. Mam nadzieje ze teraz to sie zmieni.
W piatek mialam badania prenatalne. Wszystko w porzadku. Wrzucam Wam zdjecie. Cudownie bylo patrzec, slyszec bicie serca dzieciatka.
Plci nie znamy, jakos nie miam odwagi zapytac. Najwazniejsze to to ze wszystko jest w porzadku, chociaz ciekawosc mnie zżera kogo nosze pod sercem.Zobacz załącznik 939411
Super że dzidzia zdrowa. To najważniejsze. Ja prenatalne mam 19 lutego i już strach jest.....
 
Do góry