reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Ja również proszę o dopisanie do prywatnego.
Termin jak na razie 19.08
Też chciałabym zabrać swojego na USG, ale mam wątpliwości, bo prowadzę ciążę na NFZ i w mojej przychodni, jeszcze ani razu nie widziałam żeby ciężarna wchodziła z partnerem [emoji19]
Ja na twoim miejscu bym zabrala faceta wkoncu to tatus. Najczesciej faceci nie maja czasu wiec moze dlatego nie widzialas zadnej pary, warto sprobowac raczej nie powinien lekarz wyprosic tatusia.
 
Muszę kupić ciśnieniomierz do kontroli ciśnienia,ale zupełnie nie wiem co wybrać. Na być oczywiście automatyczny. Macie jakieś sprawdzone modele które mają rzetelne pomiary.
@kustronka i znów zwracam się szczególnie do Ciebie z pytaniem bo myślę że masz w tym doświadczenie. Ale chętnie też poczytam inne propozycje.
 
Muszę kupić ciśnieniomierz do kontroli ciśnienia,ale zupełnie nie wiem co wybrać. Na być oczywiście automatyczny. Macie jakieś sprawdzone modele które mają rzetelne pomiary.
@kustronka i znów zwracam się szczególnie do Ciebie z pytaniem bo myślę że masz w tym doświadczenie. Ale chętnie też poczytam inne propozycje.

Ja kupiłam ciśnieniomierz w Lidlu , używam już około roku i jestem bardzo zadowolona.
 
reklama
Muszę kupić ciśnieniomierz do kontroli ciśnienia,ale zupełnie nie wiem co wybrać. Na być oczywiście automatyczny. Macie jakieś sprawdzone modele które mają rzetelne pomiary.
@kustronka i znów zwracam się szczególnie do Ciebie z pytaniem bo myślę że masz w tym doświadczenie. Ale chętnie też poczytam inne propozycje.
Też mierze ciśnienie 2x dziennie
Ja od kilku lat mam microlife- Basic B1
Jestem zadowolona. Dobre ciśnieniomierze ma również Omron.
Ważne jest żeby robić pomiar w podobnych warunkach (to samo urządzenie, te same godziny).
A i nie polecam nadgarstkowym, mniej miarodajne.
 
Do góry