reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Gratuluję udanych wizyt i pięknych zdjęć. Dobrze, że ta zła passa trochę nam się tu przerwała...

Dziękuję wszystkim za gratulacje i ciepłe słowa. Gdy czytałam wyniki mało mi serce nie stanęło, waliło jak młot. Sprawdzałam tylko kolejno te trisomnie, a mąż nagle się dopatrzył "o, płeć męska! A ha, ha, ha". Wszyscy liczyliśmy na dziewczynkę ale cóż zrobić :biggrin2:
Myślę o imieniu Kacper, zobaczę go za kilka dni :D
 
Ja miałam takie i takie ze wzgledu na "złe" ułożenie dziecka. Przez powłoki brzuszne nic nie dało rady zobaczyć.
 
Czytam sobie Was dziewczynki i zagryzam ogorkami kwaszonymi. Zdrówka życzę! Dzisiaj zajadalam sie kapusta kiszona i sledzikiem. Na chlopczyka może? :D
Wczoraj akurat rozmawiałam z koleżanką w ciąży i mówi że po ogorkach kwaszonych słabo się wymiotuje hahaha mówi że przestała jeść :D sory tka mi się przypomniało hehehe ale smacznego :D
 
Muszę kupić ciśnieniomierz do kontroli ciśnienia,ale zupełnie nie wiem co wybrać. Na być oczywiście automatyczny. Macie jakieś sprawdzone modele które mają rzetelne pomiary.
@kustronka i znów zwracam się szczególnie do Ciebie z pytaniem bo myślę że masz w tym doświadczenie. Ale chętnie też poczytam inne propozycje.
Ja mam sprawdzony ciśnieniomierz ktory kupowalam co córeczki bo potrzebujemy. Mamy dwa rękawki. Dla dorosłych i dzieci. Od razu mówię że drogi ten ciśnieniomierz ale jak chcesz z rekawkiem tylko dla siebie to 100 zl taniej będzie. Ja dawalam ponad 300 za niego. Mam omron model m6 ac
 
Wczoraj akurat rozmawiałam z koleżanką w ciąży i mówi że po ogorkach kwaszonych słabo się wymiotuje hahaha mówi że przestała jeść :D sory tka mi się przypomniało hehehe ale smacznego :D
Po sledziu również nie polecam wymiotować [emoji23][emoji23] jeszcze czuje to wszystko jak mi szło w poprzedniej ciazy ponad 3 lata temu wiec teraz choćbym nie wiem jaka miala ochotę to do końca ciąży śledzi nie ruszam [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry