reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
No właśnie miałam Was spytać czy na te prenatalne wchodzicie do gabinetu z chłopami? Nie wiem jak się zachować, bo jadę do lekarza, którego nie znam i nie wiem jakie zwyczaje tam panują. Żeby nie patrzył krzywo, jak się razem wpakujemy.
U mojego gina, mąż czeka na zewnątrz i lekarz go woła, kiedy ja już jestem gotowa przy aparaturze i oglądamy razem. Później zostaje już ze mną do końca.
Z partnerem, z mamą. Tyle że u moja ginekolog ma swoje biurko gdzie siadamy i najpierw wszystko omawiamy a obok ma pokój z zasuwanymi drzwiami gdzie ma wszystkie sprzęty, fotel, usg itp. więc osoba towarzysząca w razie badania może sobie przy biureczku siedzieć i czekać. ;)
 
A tu moje, płeć nieznana
Wszystko super :D Usg trwało 20 minut, dziecko się tak ruszało, że ciężko było zmierzyć przezierność.
 

Załączniki

  • B52148C2-D16B-4BA8-8097-11A837049AE4.jpeg
    B52148C2-D16B-4BA8-8097-11A837049AE4.jpeg
    918,7 KB · Wyświetleń: 116
Ostatnia edycja:
No właśnie miałam Was spytać czy na te prenatalne wchodzicie do gabinetu z chłopami? Nie wiem jak się zachować, bo jadę do lekarza, którego nie znam i nie wiem jakie zwyczaje tam panują. Żeby nie patrzył krzywo, jak się razem wpakujemy.
U mojego gina, mąż czeka na zewnątrz i lekarz go woła, kiedy ja już jestem gotowa przy aparaturze i oglądamy razem. Później zostaje już ze mną do końca.
Ja od początku wchodziłam z tztem. Za pierwszym razem kazał mi iść od łazienki rozebrać się i nałożyć taka spódniczke i robił badanie dopochwowo a już od drugiej wizyty wszystko w tym samym pomieszczeniu tylko pani podnosi bluzkę i wsadza mi takie ręczniki za spodnie i smaruje a mężowi każe usiąść bliżej żeby wszystko dokładnie widział :) także koniecznie z mężem a co! :) jakby co to i tak wszystko już widział robiąc dzidzie :p
 
Dziewczynki codziennie Was nadrabiam ale nie mam kiedy pisać. Cieszę się, że u tych które już po badaniach jest ok i trzymam kciuki za następne. Ja dopiero 15 lutego... I glupia już schizuje że piątek zły początek, walnieta jestem. Wyczailam tylko że tam gdzie jadę na NFZ na prenatalne za 30 zł można mieć CD z usg. Strasznie żałuję że z pierwszej ciąży nie zrobił mi lekarz takiego nagrania... tzn najpierw twierdził że mu się zapisało i mi wyśle mailem a potem się okazało że lipa. Wściekłam się niemilosiernie
 
Usuwałyście może pieprzyki w ciąży? Chcę usunąć jednego na dole pleców, bo zaczął się uwypuklać, zastanawiam się czy poczekać do końca ciąży, czy może lepiej teraz? :)
 
reklama
Do góry