reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Uff Nadrobilam.. Ja dziś pierwszy dzień w pracy po feriach i padam na twarz. Wybaczcie, że nie odniosę się do każdej z osobna, gratuluję udanych wizyt i pięknych widoków. Witam nowe mamuśki.

Spina to były takie bolesne skurcze? Ja też miewalam takie nie raz, ale bardziej kojarzyłam je ze wzdęciami, gazami. Może to jednak inne.. Najważniejsze, że z dzidzia ok. Szkoda tylko, że nocujesz w szpitalu. No, ale dla dzieciatka wszystko.

Jutro jadę na test pappa. Miałam dużo pić przed tym badaniem, nie wiecie dlaczego?
 
reklama
Każda ma indywidualny ten wykres, ja go dostałam z badaniami

Ps. Ja właśnie w drodze na IP, lekarz kazał jechać, po tym jak zadzwoniłam I powiedziałam, że mam średnio co 10 min skurcze w pochwie. Mam nie panikować. Najprawdopodobniej nic poważnego się nie dzieje, ale kazał przyjechać.
I co u Ciebie?? Daj znac bo się martwimy
 
Hej, cieszę się że wszystko z dzidziusiem wporządku :) A który to tydzień? Mi też strasznie dokucza kręgosłup, a to dopiero początek, aż boję się myśleć co będzie jak brzuch urośnie...
10 tydzień [emoji4]. Niestety teściowa mnie nie pocieszyla. Miała podobne problemy w obu ciazach. Dzieci ułożyły się zbyt blisko kręgosłupa i był jakiś ucisk. Skończyło sie zwyrodnieniem i operacją [emoji24]
 
Jeżeli mogę prosić to dopiszcie mnie też;) termin z USG usilnie wychodzi na 28.08 więc bąbelek młodszy o tydzień...owu musiala być od razu po @...więc zagoszczę u Was troszkę dłużej, choć czytam prawie od początku...ale jakoś ciężko tak wbić się w tak zwartą już grupę:) będę się udzielać częściej....prenatalne mam 12.02 i już się zaczynam stresować....ehh...
To tak jak u mnie, też 28.08 [emoji16]
 
Hej dziewczyny, ja nadal w szpitalu, nadal boli, ale już zdecydowanie mniej i mam wrażenie, że chyba do końca nie wiedzą, skąd u mnie te dolegliwości. Najważniejsze, że z maluchem nic się nie dzieje :) Także czekam, co uradzą na obchodzie
 
reklama
Hej dziewczyny,
Czytam was od samego początku i przyznam, że nie miałam odwagi się zalogować.
Lecz teraz gdy się przenosicie chciałabym dołączyć [emoji6]
Jest to moja 4 ciąża, ale mam narazie jednego synka pięcioletniego.
Termin mam na 1 sierpnia.

Pozdrawiam
 
Do góry