reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

Podeślesz tą tabelkę albo ogarniesz mi tam moje te wyliczenia doktorka [emoji14] przyziernosc 1,2; dzidziol 5,26 cm z tego co pamiętam ;)
Każda ma indywidualny ten wykres, ja go dostałam z badaniami

Ps. Ja właśnie w drodze na IP, lekarz kazał jechać, po tym jak zadzwoniłam I powiedziałam, że mam średnio co 10 min skurcze w pochwie. Mam nie panikować. Najprawdopodobniej nic poważnego się nie dzieje, ale kazał przyjechać.
 
reklama
Każda ma indywidualny ten wykres, ja go dostałam z badaniami

Ps. Ja właśnie w drodze na IP, lekarz kazał jechać, po tym jak zadzwoniłam I powiedziałam, że mam średnio co 10 min skurcze w pochwie. Mam nie panikować. Najprawdopodobniej nic poważnego się nie dzieje, ale kazał przyjechać.

Trzymamy kciuki. Będzie dobrze !
 
Duzo kobiet nie wybiera bo nie chca lub nie wiedza ze moga. Ja osobicie polecam o ile trafi sie na super polozna, a nie zmeczona praca i ludzmi.

Ja juz sie nie moge doczekac kiedy zaczne chodzic, ale to dopiero od 21 tygodnia.

To ja należę do tych, które nic nie wiedzą. 6 lat temu to miałam tak, że położna z rejonu przyszła po porodzie zdjąć mi szwy i tyle ją widziałam. A nie było takiego tematu bo chodziłam do szkoły rodzenia i poruszane tam były przeróżne tematy więc to musi być jakaś nowość.

Każda ma indywidualny ten wykres, ja go dostałam z badaniami

Ps. Ja właśnie w drodze na IP, lekarz kazał jechać, po tym jak zadzwoniłam I powiedziałam, że mam średnio co 10 min skurcze w pochwie. Mam nie panikować. Najprawdopodobniej nic poważnego się nie dzieje, ale kazał przyjechać.

Kurde Spina co się dzieje... Mam nadzieję, że dostaniesz receptę "luteina + odpoczynek" i tyle. Daj znać
 
Każda ma indywidualny ten wykres, ja go dostałam z badaniami

Ps. Ja właśnie w drodze na IP, lekarz kazał jechać, po tym jak zadzwoniłam I powiedziałam, że mam średnio co 10 min skurcze w pochwie. Mam nie panikować. Najprawdopodobniej nic poważnego się nie dzieje, ale kazał przyjechać.
Jeju, daj znac! Oby to nic poważnego.
 
Ja pochwalilam chyba sie za szybko, ze mi juz przeszly wymioty i mdlosci. Dzis od popoludnia mam apogeum, chyba za te kilka dni bez pawia. :( do tego tak strasznie boli mnie kosc ogonowa, ze nie moge siedziec ani lezec na plecach.
 
Bardzo czesto szkoly rodzenia sa platne, a u poloznej tez mialam cwiczenia jak oddychac, nawet bylo spotkanie z mezem gdzie uczyla go jak ma mnie wspierac podczas porodu, jak trzymac jak masowac i jak mam oddychac zeby on przypominal. I to wszystko za darmo w ramach nfz [emoji3] ona pierwsza informowala mnie czy wyniki mam dobre zanim widzial je lekarz. Warto sprobowac, jak sie nie spodoba mozna przestac chodzic
 
reklama
Każda ma indywidualny ten wykres, ja go dostałam z badaniami

Ps. Ja właśnie w drodze na IP, lekarz kazał jechać, po tym jak zadzwoniłam I powiedziałam, że mam średnio co 10 min skurcze w pochwie. Mam nie panikować. Najprawdopodobniej nic poważnego się nie dzieje, ale kazał przyjechać.
Trzymam kciuki oby wszystko bylo dobrze ...
 
Do góry