reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
10 tydzień [emoji4]. Niestety teściowa mnie nie pocieszyla. Miała podobne problemy w obu ciazach. Dzieci ułożyły się zbyt blisko kręgosłupa i był jakiś ucisk. Skończyło sie zwyrodnieniem i operacją [emoji24]
No mam nadzieję że w naszym przypadku nie będzie to konieczne. Już jedno dziecko urodziłam ale wtedy byłam młodsza to i kręgosłup mnie nie bolał :) Dużo zdrówka :)
 
Ja mam problem z imieniem dla chłopca, pierwszego syna nazwałam Szymon i chyba to jedyne męskie imię które mi się podoba haha. Dziewczynkę chciałam od zawsze nazwać Amelka ale Mojemu się nie podoba i jak narazie to zgodził się właśnie na Iga albo Liliana :)
 
Wytlhmaczysz mi ci to ten nub? Bo juz ktorys raz przejawia sie to słówko:₩

Nub to taki Wyrostek płciowe widoczny właśnie na tym etapie ciąży. Oczywiście wszystko zależy od tego jak lekarz zrobi usg. U jednych będzie to widać, u niektórych Maluszek zakryje wszystko co ma no i nie da rady tego zobaczyć. Jeżeli ten malutki Wyrostek idzie do góry zapowiada się chłopiec, jeżeli jest płaski wtedy będzie dziewczynka. Są specjalne grupy nawet na Facebooku które odczytują właśnie z Nuba płeć maluszka na tym etapie ciąży. Jak dla mnie u Rudej na 90% jest chłopiec. Gdzieś tutaj Paulinie też wkleiłam Link do tematu w którym udzielają się dziewczyny które znają się na ocenie Nuba.
 
reklama
Nub to taki Wyrostek płciowe widoczny właśnie na tym etapie ciąży. Oczywiście wszystko zależy od tego jak lekarz zrobi usg. U jednych będzie to widać, u niektórych Maluszek zakryje wszystko co ma no i nie da rady tego zobaczyć. Jeżeli ten malutki Wyrostek idzie do góry zapowiada się chłopiec, jeżeli jest płaski wtedy będzie dziewczynka. Są specjalne grupy nawet na Facebooku które odczytują właśnie z Nuba płeć maluszka na tym etapie ciąży. Jak dla mnie u Rudej na 90% jest chłopiec. Gdzieś tutaj Paulinie też wkleiłam Link do tematu w którym udzielają się dziewczyny które znają się na ocenie Nuba.
Mi wróżą dziewczynę :p już bardzo lubię te nowe koleżanki :p tylko żeby teraz lekarz zobaczył to samo :p
 
Do góry