reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Podeślesz tą tabelkę albo ogarniesz mi tam moje te wyliczenia doktorka [emoji14] przyziernosc 1,2; dzidziol 5,26 cm z tego co pamiętam ;)
Każda ma indywidualny ten wykres, ja go dostałam z badaniami

Ps. Ja właśnie w drodze na IP, lekarz kazał jechać, po tym jak zadzwoniłam I powiedziałam, że mam średnio co 10 min skurcze w pochwie. Mam nie panikować. Najprawdopodobniej nic poważnego się nie dzieje, ale kazał przyjechać.
 
reklama
Każda ma indywidualny ten wykres, ja go dostałam z badaniami

Ps. Ja właśnie w drodze na IP, lekarz kazał jechać, po tym jak zadzwoniłam I powiedziałam, że mam średnio co 10 min skurcze w pochwie. Mam nie panikować. Najprawdopodobniej nic poważnego się nie dzieje, ale kazał przyjechać.

Trzymamy kciuki. Będzie dobrze !
 
Duzo kobiet nie wybiera bo nie chca lub nie wiedza ze moga. Ja osobicie polecam o ile trafi sie na super polozna, a nie zmeczona praca i ludzmi.

Ja juz sie nie moge doczekac kiedy zaczne chodzic, ale to dopiero od 21 tygodnia.

To ja należę do tych, które nic nie wiedzą. 6 lat temu to miałam tak, że położna z rejonu przyszła po porodzie zdjąć mi szwy i tyle ją widziałam. A nie było takiego tematu bo chodziłam do szkoły rodzenia i poruszane tam były przeróżne tematy więc to musi być jakaś nowość.

Każda ma indywidualny ten wykres, ja go dostałam z badaniami

Ps. Ja właśnie w drodze na IP, lekarz kazał jechać, po tym jak zadzwoniłam I powiedziałam, że mam średnio co 10 min skurcze w pochwie. Mam nie panikować. Najprawdopodobniej nic poważnego się nie dzieje, ale kazał przyjechać.

Kurde Spina co się dzieje... Mam nadzieję, że dostaniesz receptę "luteina + odpoczynek" i tyle. Daj znać
 
Każda ma indywidualny ten wykres, ja go dostałam z badaniami

Ps. Ja właśnie w drodze na IP, lekarz kazał jechać, po tym jak zadzwoniłam I powiedziałam, że mam średnio co 10 min skurcze w pochwie. Mam nie panikować. Najprawdopodobniej nic poważnego się nie dzieje, ale kazał przyjechać.
Jeju, daj znac! Oby to nic poważnego.
 
Ja pochwalilam chyba sie za szybko, ze mi juz przeszly wymioty i mdlosci. Dzis od popoludnia mam apogeum, chyba za te kilka dni bez pawia. :( do tego tak strasznie boli mnie kosc ogonowa, ze nie moge siedziec ani lezec na plecach.
 
Bardzo czesto szkoly rodzenia sa platne, a u poloznej tez mialam cwiczenia jak oddychac, nawet bylo spotkanie z mezem gdzie uczyla go jak ma mnie wspierac podczas porodu, jak trzymac jak masowac i jak mam oddychac zeby on przypominal. I to wszystko za darmo w ramach nfz [emoji3] ona pierwsza informowala mnie czy wyniki mam dobre zanim widzial je lekarz. Warto sprobowac, jak sie nie spodoba mozna przestac chodzic
 
reklama
Każda ma indywidualny ten wykres, ja go dostałam z badaniami

Ps. Ja właśnie w drodze na IP, lekarz kazał jechać, po tym jak zadzwoniłam I powiedziałam, że mam średnio co 10 min skurcze w pochwie. Mam nie panikować. Najprawdopodobniej nic poważnego się nie dzieje, ale kazał przyjechać.
Trzymam kciuki oby wszystko bylo dobrze ...
 
Do góry