reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Najważniejsze że dziecko zdrowe:)

Mam pytanie do was. Pijecie czasami cole, pepsi itp. ? Wiem że to nie jest zbyt zdrowe ale kurczę nie mogę się powstrzymać:(
 
Najważniejsze że dziecko zdrowe:)

Mam pytanie do was. Pijecie czasami cole, pepsi itp. ? Wiem że to nie jest zbyt zdrowe ale kurczę nie mogę się powstrzymać:(
Ja nie pije gazowanych bo od razu wymiotuje. Ale... ostatnio nie moglam patrzeć juz na wodę, wiec zaczelam tak co kilka dni pic sok jabłkowy. Wczoraj np wypilam na raz 0.75 :/ gdzie przed ciaza wogole nie kupowalalam gotowych sokow.
 
Mi gazowane właśnie pomaga też na wzdęcia i na te wymioty. Ogólnie cola i mentosy. Mąż mi kupił taki zapas... A ja się ciągle bije z myślami że przecież to takie niezdrowe.
 
Hej dziewczyny. Dawno nie pisałam bo czasu brakuje ale czytam codziennie ;) Dzisiaj miałam prenatalne, 13 tydzień + 1 dzień, lekarz mówi, że wszystko ok, kość nosowa widoczna, wszystkie przepływy super, martwi mnie tylko przezierność karkowa bo wyniosła 2,1. Zobaczymy jak wyjdą wyniki z krwi. Dziewczyny, które miały juz prenatalne, jakie miałyście wartości? A może jakie w poprzednich ciążach?
 
reklama
Ja mam dopiero w pt za tydzień! Koszmar! [emoji33]
Zleci szybko ..... oby [emoji6]

Czesc dziewczyny, kilka dni temu natknelam sie na wasze forum, przeczytalam je od deski do deski od pierwszego postu. Jestem w ciazy i termin mam na 20.08.2019 z usg - czy przyjmiecie mnie do swojego grona?
Witam .

Cześć dziewczyny dołączam i ja do grona spodziewających się maleństwa to moja pierwsza ciąża i już nie mogę doczekać się, aż maleństwo będzie już na świecie
Witam :)

Ja już po i wszystko okej, 13tyg+2, serduszko bije prawidłowo, jest kość nosowa ,przeziernosc 1,7 i maluszek ma 71,4mm. Termin po tym usg póki co przesunął mi się z 5ego na 3ego sierpnia.Zobacz załącznik 937714Płeć ciężko określić, bo skakało jak szalone, nóżki i raczki były wszędzie :p
Strasznie mam pokute ręce po PAppie, bo przy pobieraniu krew nie chciała mi płynąc i wbijali się kilka razy..ale ostatecznie pobrali :yes:
Świetnie ze same dobre informacje.

Ja z moja młoda byłam na kontroli . Oskrzela czyste leki odstawiamy .... ale siedzimy do piątku . Szef nie będzie zadowolony :) ale cóż. Od poniedziałku wiec ruszam do pracy :)
 
Do góry