reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Kurcze dziewczyny. Wy tu tak piszecie o tych prenatalnych. A ja mam taki problem dzis zaczynam 11 tc. Czyli 10+7???? Nie jestem pewna czy tak to wychodzi. Od pon za tydz czyli od 4 do 11 lutego jestem.na wakacjach. I sama nie wiem czy jak bede miala pecha i przysla mi wizyte na ten nieszczesny tydz kiedy mnie nie bedzie cisnac ich zeby mnie przeniesli na przed czy po wyjezdzie????? Jak bede miala date to chce ich cisnac na prenatalne... Co myslicie przed czy po??? Dzien powrotu to bylby 12+6
 
Kurcze dziewczyny. Wy tu tak piszecie o tych prenatalnych. A ja mam taki problem dzis zaczynam 11 tc. Czyli 10+7???? Nie jestem pewna czy tak to wychodzi. Od pon za tydz czyli od 4 do 11 lutego jestem.na wakacjach. I sama nie wiem czy jak bede miala pecha i przysla mi wizyte na ten nieszczesny tydz kiedy mnie nie bedzie cisnac ich zeby mnie przeniesli na przed czy po wyjezdzie????? Jak bede miala date to chce ich cisnac na prenatalne... Co myslicie przed czy po??? Dzien powrotu to bylby 12+6
To niech Cię zapiszą tuż po powrocie. Będzie 13+1 np?
 
Kurcze dziewczyny. Wy tu tak piszecie o tych prenatalnych. A ja mam taki problem dzis zaczynam 11 tc. Czyli 10+7???? Nie jestem pewna czy tak to wychodzi. Od pon za tydz czyli od 4 do 11 lutego jestem.na wakacjach. I sama nie wiem czy jak bede miala pecha i przysla mi wizyte na ten nieszczesny tydz kiedy mnie nie bedzie cisnac ich zeby mnie przeniesli na przed czy po wyjezdzie????? Jak bede miala date to chce ich cisnac na prenatalne... Co myslicie przed czy po??? Dzien powrotu to bylby 12+6
Hej, bierz termin po. Poznasz płeć jak będzie 13+
:)
 
Frambuesa nawet mi tak nie mow. Bo ja juz na leb dostaje tak bym chciala wiedziec, ale jak czytalam tu na lokalnych forach to dopiero na polowkowym mowia...
 
reklama
Do góry