reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

Chlopcow na usg podobno szybciej i latwiej wyłapać. U nas tez na prenatalnym w 13 tygodniu wyszlo ze to bedzie chlopak. Poza tym prawie na kazdym usg siedzial albo po turecku albo w jakims rozkroku. Nie bylo szans nie zauwazyc płci [emoji1]
Dzieczynki ponoc bardziej wstydliwe sa na usg [emoji6]
Takze licze na wstydliwa damulkę w tej ciazy ;)
 
reklama
Hej :) z usg wyszło że 13 + 2 dni. W poprzedniej ciąży też mi wtedy powiedział i się sprawdziło. Zresztą musiało się rzucać w oczy bo pierwsze pytanie jakie mi zadał chwilkę od rozpoczęcia badania to co myślę że będzie ;) no i jak powiedziałam że chciałabym dziewczynkę to powiedział że ciężko będzie:D
No też bym chciała dziewczynkę bo mam już syna, chłopców na usg jest łatwiej rozpoznać ;) Mam nadzieję że i u mnie będzie widać płeć, chociaż najważniejsze żeby dziecko było zdrowe :)
 
Ja nie mam oczekiwań co do płci, czy bedzie chłopiec czy dziewczynka bedę się cieszyć tak samo. To moje pierwsze dziecko, wyczekiwane wiec proszę tylko aby było silne i zdrowe.
Jutro mam wizytę u ginekolog, ale dopiero o 18 wiec caly dzien oczekiwania przede mna
 
Ja nie ukrywam, ze chcialabym dziewczyneczke. Ale bedzie co ma byc :) najwazniejsze zeby zrrowie bylo.

Ja na prenatalnych bede 12+2 .
 
Ja Wam powiem, że z jednej strony chciałabym chłopaka, bo byłaby parka, ale z drugiej bym się bała, że nie ogarnę tych wszystkich siusiakowych czynności [emoji23] i wtedy sobie myślę, że z dziewczyną łatwiej bo już doświadczenie jest.
Wszyscy mi mówią, że będzie chłopak, bo ciąża zupełnie inna. Inne dolegliwości itd... Ja tam w to nie wierzę, że dolegliwości mogą mieć na to wpływ.
Co będzie to będzie, będziemy kochać nad życie [emoji7].
Jak miałby być chłopak to może na prenatalnych się dowiemy bo to już będzie u mnie 13 t.c
 
Hahaha. Wstydliwe damulki. Moja corka na pewno do nich nie nalezala. My sie plci z usg nie dowiadywalismy, bo maz nie chcial. A ja widzialam co chcialam. Moja corka nie miala przed nikim zadnych tajemnic. Mam nadzieje ze z tego wyrosnie. Hahaha. Widzisz kochana kustronko u nas bedzie 2lata i 9 miesiecy roznicy. I tylko w glebi ducha prosze zeby mala nie byla zazdrosna zeby sie pokochali i byli dla siebie dobrym rodzenstwem....boje sie troche jak to bedzie jak nowy bobas pojawi sie w domu. Do tego moje relacje z siostra byly okropne od samego poczatku i nie chce zeby historia zatoczyla krag
 
Ja Wam powiem, że z jednej strony chciałabym chłopaka, bo byłaby parka, ale z drugiej bym się bała, że nie ogarnę tych wszystkich siusiakowych czynności [emoji23] i wtedy sobie myślę, że z dziewczyną łatwiej bo już doświadczenie jest.
Wszyscy mi mówią, że będzie chłopak, bo ciąża zupełnie inna. Inne dolegliwości itd... Ja tam w to nie wierzę, że dolegliwości mogą mieć na to wpływ.
Co będzie to będzie, będziemy kochać nad życie [emoji7].
Jak miałby być chłopak to może na prenatalnych się dowiemy bo to już będzie u mnie 13 t.c

Podpisuje sie rekami i nogami mysle dokladnie tak samo
 
Ja nie ukrywam, ze chcialabym dziewczyneczke. Ale bedzie co ma byc :) najwazniejsze zeby zrrowie bylo.

Ja na prenatalnych bede 12+2 .
Też bym chciała córkę, tą ciążę przechodzę inaczej (gorzej) więc mam nadzieję na córkę, będę miała prenatalne 12 tydz. 3 dzień, nie mogę się doczekać ale i się bardzo boję :) Dużo zdrówka :)
 
reklama
Ja to w ogole glupia jestem mysle sobie o moich dzieciach jak beda nastolatkami i wyobrazam sobie takie dwie fajne piekne madre dziewczyny siorki ida albo jak np syn wchodzi do domu taki wysoki i przystojny a ja taka podstarzala w kuchni i mnie tak duma rozpiera, ze to moje dzieci....
 
Do góry