reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Ja nie za bardzo pamietam jak sie czulam w 1 ciazy. Tzn tez wymiotowalam to pamietan, ale zeby czuc sie jak czuje twraz ( bardzo zle) to raczej tak nie bylo.

Ale... chyba nie ma sie co dziwic, bo 7 lat temu bylam mlodsza o 7 lat [emoji57][emoji57][emoji57].
 
reklama
Ja to w ogole glupia jestem mysle sobie o moich dzieciach jak beda nastolatkami i wyobrazam sobie takie dwie fajne piekne madre dziewczyny siorki ida albo jak np syn wchodzi do domu taki wysoki i przystojny a ja taka podstarzala w kuchni i mnie tak duma rozpiera, ze to moje dzieci....
Haha mam tak samo. Gorzej jak nachodza mnie mhsli jaks yn przyprowadza pierwsza dziwczyne do domu[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Topika to chyba tak nie dziala ja w 2017 bylam w ciazy i kalafiorowaty mozg caly czas i nieprzytomna jakby mi ktos przylozyl mlotkiem w glowe. A w tej ciazy to ja siebie nie poznaje po prostu fantastycznie sie miewam zobaczymy co z tego bedzie...
 
U mnie też pierwsza ciąża w 2011 więc szmat czasu, ale nie przypominam sobie żebym się tak źle czuła jak teraz. Wydaje mi się że latałam bez żadnych objawów. No miałam 24 lata więc MŁODOŚĆ [emoji1787]
 
Ja nie za bardzo pamietam jak sie czulam w 1 ciazy. Tzn tez wymiotowalam to pamietan, ale zeby czuc sie jak czuje twraz ( bardzo zle) to raczej tak nie bylo.

Ale... chyba nie ma sie co dziwic, bo 7 lat temu bylam mlodsza o 7 lat [emoji57][emoji57][emoji57].
Ja rodziłam prawie 9 lat temu i wtedy tak się tym wszystkim nie przejmowałam a teraz najchętniej przespałabym całą ciążę :)
 
Ja rodziłam w 2010 roku, mając 21 lat, co prawda wymiotowałam codziennie przed śniadaniem ale poza tym nic mi nie było a teraz cały dzień mi niedobrze, boli mnie kręgosłup i ciągle jestem śpiąca ...
 
reklama
Do góry