reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Bo ja na wizycie bylam u rodzinnego... I on do mnie mowi, ze upewnimy sie ze dziecko jest we wlasciwym miejscu. I babki na recepcji tez byly w szoku i mowia do mnie ze jak w pierwszej ciazy bylo wszystko ok to moze nie chce isc. A ja ze nie nie chce isc :) oj gdybyscie mnie zobaczyly. Wczoraj po tajorsku pytalam sie znajomych to zadna tego nie miala wiec jeszcze wieksze moje zdziwienie.
 
Ach u rodzinnego, tzn., że u ginekologa jeszcze nie byłaś na potwierdzenie ciąży? I to będą Twoje pierwsze widoki?
 
Ja tu w ogole swoja ginekolozke widzialam 3 min przez ostatnia ciaze. Powiedziala mi ze wszystko super ze ciaza niskiego ryzyka i czy bede zadowolona jak moja ciaze beda prowadzily polozne....
 
No teraz czekam na list. Rodzinny wysyla papiery do szpitala, a oni do mnie karte ciazy i imformacje o dniu wizyty. Mowil ze ok 12 tyg. Mam nadzieje ze mi chociaz zmoerza przeziernosc karku u bobasa. Meza strach oblecial ze cos jest nie tak, bo przeciez przy poprzedniej ciazy takiego czegos nie bylo.... a ja mowie ze powinien sie cieszyc ;)
 
reklama
Wróciłam właśnie z córcią ze szczepienia, biedna aż padła po wszystkim [emoji39] Masakra ledwo jedna seria szczepień się skończy a od sierpnia znów to samo [emoji39]
 
Do góry