reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Ale ładny ten wozeczek :) :) sama mógłbym taki mieć:) ale jeszcze trochę się stresuję szukać maluszkowych rzeczy :) :)

Ja ostatnio mam problem z jedzeniem :/ ciężko mi zjeść całe śniadanie np dwa jajka bo już po jednym jestem pełna jak jem obiad zjem zupę to nie dam rady już drugiego nie wiem co jest :/:/jeszcze z dwa tygodnie temu wsowalam wszystko aż się uszy trzesly a teraz nie chce mi się jeść :(:( mój tz na mnie krzyczy każe mi jeść aż mi się wszystko podnosi bo mówi że dzidzia musi jeść ja wiem ale nie wiem co jest grane że nie dam rady :/ niby się mówi że dziecko ciagnie więc się je to nie prawda u mnie nie działa :/:/
Ja szukam juz wozka, poniewaz ciezko znalezc tan akurat kolor w tej limitce i to w super stanie. A w nowych juz tej limitki nie robia :( bo sie gama kolorystyczna zmienila i tylko gladka skora jest, ktora nie jest juz efektowna. Wiem, jestem wybredna :D
 
reklama
Nadrobilam was [emoji16] w tym szpitalu to nie ma czasu przy dziecku zaglądać na forum. Ale pochwalę się że jesteśmy już w domku. Dzisiaj nas dr puściła. Kontynuujemy leczenie dalej w domu. Mam do końca przyszłego tygodnia opiekę. A pracować chce do gora konca marca. Dałam znac będąc w szpitalu ze maja juz kogoś szukać na moje miejsce
 
Tak ogólnie to witam nowe mamusie. Gratuluję wam cudownych wizyt!! Moja najbliższa wizyta będzie za tydzień w piątek.
I żeby nie być gorsza to czekam teraz na maca [emoji23][emoji23] maz jechal do sklepu wiec ma przywiesc cos mi i córce na wynos [emoji6]
Co do imion to dla pierwszej córki mielismy wybrane imię juz przed zajściem w ciążę. Dla drugiej do samego końca nie mieliśmy imienia. Dopiero po porodzie po powrocie do domu wybraliśmy imię. Fajnie by było jakbym teraz miala synka bo nie wiem czy uda mi się wybrać imię dla trzeciej córeczki [emoji23][emoji23]
 
Ja nawet póki co nie oglądam żadnych wózków itd... Dla mnie to jeszcze za wcześnie.
A jeśli chodzi o mdłości to mi lekarka wczoraj poradziła żeby po obudzeniu się nie wstawać odrazu tylko spróbować coś przekąsić jakiś herbatnik, albo wafelek ryżowy. Na mnie to nie działa, jest jeszcze gorzej. Ale poradziła mi też pić herbatkę z imbirem, łagodzi mdłości. Mi troszke pomogło, i ostatni raz "słuchałam szumu wody w muszli" jakos dawno temu :tak: I ogólnie dużo owoców i warzyw świeżych w ciągu dnia jeść. Stosuje się do zaleceń i mi pomaga :)
 
Wogole śmiesznie bo będąc w szpitalu to nie miałam żadnych mdlosci- może to przez stres? [emoji848] duzo lezalysmy to może po części przez to [emoji848] nie wiem. A tylko jestem w domu to już mnie muli [emoji23][emoji23]
 
Hej dziewczyny :)
Właśnie się zarejestrowałam, chętnie się przyłącze ;) według ostatniej miesiączki powinnam mieć termin na 13 sierpnia ;)
Może powiem coś o sobie. Mam na imię Aleksandra, 26 lat,jestem z woj.łódzkiego to moja pierwsza ciąża i miło mi was wszystkie poznać :D
 
Ja miałam przed ciążą ;) jakie masz TSH ?
Ja brałam Euthyrox najmniejsza dawkę i wpadłam w nadczynność i niestety utrzymuje mi się aż do teraz znaczy się ostatnie badanie robiłam koniec grudnia, teraz mam zrobić początek lutego i wizyta 9 luty u Endo, wiele dziewczyn ma problem z tarczyca w ciąży więc nie martw się ! :)
Ja mam niedoczynność. Biorę euthyrox 100. Pytałam lekarki i mówiła, że jeżeli wartości mi bardzo spadną to nic nie szkodzi. Gorzej jakby nagle poszły w górę, czyli w nadczynność. Trzeba się kontrolować i wszystko będzie dobrze :)
 
Hej dziewczyny :)
Właśnie się zarejestrowałam, chętnie się przyłącze ;) według ostatniej miesiączki powinnam mieć termin na 13 sierpnia ;)
Może powiem coś o sobie. Mam na imię Aleksandra, 26 lat,jestem z woj.łódzkiego to moja pierwsza ciąża i miło mi was wszystkie poznać :D
Witamy :) Byłaś już na USG? Doktorek potwierdził termin?

Jeśli chodzi o mdłości i jedzenie to mój organizm jest bardzo wyrozumiały. Rano wolno jem śniadanie i czasem mnie cofa ale jeszcze ani razu nie wymiotowałam. Po południu/ wieczorem mogę zjeść wszystko i mam mega apetyt.

Dla mnie na wózki i inne takie też za wcześnie. Czekam na koniec trymestru,a by uwierzyć że dotrwam do konca.
Jedynie myślałam już o przemeblowaniu mieszkania bo nie jest duże.
 
Ja już po wizycie. Usg rzeczywiście miałam przez brzuch i pięknie było widać. Maleństwo ma 3.5cm. Widziałam jak się rusza, cały czas machało rączkami i nóżkami. Nawet są jakieś pierwsze podejrzenia co do płci bo dzieciątko się pięknie układało do zdjęć :)
Miałam pobraną cytologię w cenie wizyty.
 
reklama
Do góry