reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Ja już po wizycie. Usg rzeczywiście miałam przez brzuch i pięknie było widać. Maleństwo ma 3.5cm. Widziałam jak się rusza, cały czas machało rączkami i nóżkami. Nawet są jakieś pierwsze podejrzenia co do płci bo dzieciątko się pięknie układało do zdjęć :)
Miałam pobraną cytologię w cenie wizyty.
Super wiesci ;)
 
reklama
Ja już po wizycie. Usg rzeczywiście miałam przez brzuch i pięknie było widać. Maleństwo ma 3.5cm. Widziałam jak się rusza, cały czas machało rączkami i nóżkami. Nawet są jakieś pierwsze podejrzenia co do płci bo dzieciątko się pięknie układało do zdjęć :)
Miałam pobraną cytologię w cenie wizyty.

Super wieści [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ niech tak dalej bedzie rosła fasolka spokojnie.


Jeszcze któraś wpadnie z wieściami czy reszta jutro?
 
Ja mam niedoczynność. Biorę euthyrox 100. Pytałam lekarki i mówiła, że jeżeli wartości mi bardzo spadną to nic nie szkodzi. Gorzej jakby nagle poszły w górę, czyli w nadczynność. Trzeba się kontrolować i wszystko będzie dobrze :)
TSH w górę to niedoczynność, poniżej normy nadczynność pewnie ci się pomyliło ;) mi kazała odstawić euthyrox jak mi tak bardzo spadło i nie biorę od listopada później szybko w ciąży robiłam razem z betą to poniżej normy nadal i koniec grudnia utrzymuje się tak nisko mam bodajże 0,0159 zobaczę teraz, początek lutego będę powtarzać badanie trudno nic nie poradzę z tą tarczyca jestem pod opieką endo
 
Dziewczyny mam od jutra wieczora chrzesniaczke na weekend (ferie) po raz pierwszy, w tym roku na komunię więc lat 9? I ja bladego pojęcia nie mam co z nią robić bo to taka rodzina z którą kontakt mam znikomy jeżdżę tam z dwa trzy razy do roku z prezentem i tyle :/ jeszcze teściowa mówi że musiałabym z nią spać bo sama może się bać, a ja trochę się boje że kopnie mnie w brzuch albo coś :/ wiem może to głupie, ale jakoś wolę na zimne dmuchać naprawdę 9 latka nie może spać sama ? Wiem chyba przesadzam, ale wiecie co innego np męża chrześniak którego traktujemy prawie jak swoje dziecko i wiem co codziennie je pije itd nie mówiąc o tym, że mamy z nim mega kontakt bo to synek siostry męża takie trochę nasze oczko w głowie eh
 
A ja uważam żeby nie popadać w skrajna paranoje bo u nas w firmie niejednokrotnie pomagamy doradzamy klientom nie koniecznie nawet naszym, a po prostu dzwonią z prośbą o poradę i nie jednokrotnie poświęcamy kupę czasu nie mówiąc o prawnikach, którzy również dzielą się swoją wiedzą więc kurcze trochę to zabrzmiało jakby do lekarza bez kasy nie podchodzić, w końcu to też człowiek, a że ma uprawnienia do wypisywania recepty to przecież normalne, że to robi, ale to tylko moje zdanie ;)

Jestem pielęgniarką, mam uprawnienia do wypisywania części leków a jednak nawet się tym nie chwalę, bo by pacjenci nie dali mi spokoju, za darmo wszystko im się przecież należy. Z wszystkim tak jest. Jak prywatnie idę do pacjenta do domu zastrzyk zrobić, mimo że podaję wczesniej stawkę, to im się wydaje że moj czas, paliwo, materialy, moja wiedza kosztują tabliczkę czekolady. A ja rachunków nie zapłacę tą czekoladą. Także ja rozumiem ze trzeba się cenić. Widzisz, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)
 
A co do smaków - któraś z Was narobiła mi smaka na jajka! Musze zjeść wieczorem na chlebku. [emoji173]️
Właśnie zjadłam świeżutka bułeczkę z jajecznica :)
Wogole śmiesznie bo będąc w szpitalu to nie miałam żadnych mdlosci- może to przez stres? [emoji848] duzo lezalysmy to może po części przez to [emoji848] nie wiem. A tylko jestem w domu to już mnie muli [emoji23][emoji23]
Coś na zasadzie , jestem u siebie tutaj mogę :)

Hej dziewczyny :)
Właśnie się zarejestrowałam, chętnie się przyłącze ;) według ostatniej miesiączki powinnam mieć termin na 13 sierpnia ;)
Może powiem coś o sobie. Mam na imię Aleksandra, 26 lat,jestem z woj.łódzkiego to moja pierwsza ciąża i miło mi was wszystkie poznać :D
Witaj :)
Ja już po wizycie. Usg rzeczywiście miałam przez brzuch i pięknie było widać. Maleństwo ma 3.5cm. Widziałam jak się rusza, cały czas machało rączkami i nóżkami. Nawet są jakieś pierwsze podejrzenia co do płci bo dzieciątko się pięknie układało do zdjęć :)
Miałam pobraną cytologię w cenie wizyty.
Podejrzenia płci i ani słowa jakie to podejrzenia ..... :) który to tydzień ?
Dziewczyny mam od jutra wieczora chrzesniaczke na weekend (ferie) po raz pierwszy, w tym roku na komunię więc lat 9? I ja bladego pojęcia nie mam co z nią robić bo to taka rodzina z którą kontakt mam znikomy jeżdżę tam z dwa trzy razy do roku z prezentem i tyle :/ jeszcze teściowa mówi że musiałabym z nią spać bo sama może się bać, a ja trochę się boje że kopnie mnie w brzuch albo coś :/ wiem może to głupie, ale jakoś wolę na zimne dmuchać naprawdę 9 latka nie może spać sama ? Wiem chyba przesadzam, ale wiecie co innego np męża chrześniak którego traktujemy prawie jak swoje dziecko i wiem co codziennie je pije itd nie mówiąc o tym, że mamy z nim mega kontakt bo to synek siostry męża takie trochę nasze oczko w głowie eh
Kopnąć to może się. Śpię z 6 latka jak przyjdzie w nocy i nie chce mi się jej odprowadzać :) ale osobiście nie dała bym w ten sposób dziecka, skoro sama piszesz ze nie masz z nią kontaktu . I nagle cały weekend same .


Ja po wizycie z moja młoda. Lekkie zmiany na oskrzelach . Także siedzimy dalej na opiece
 
Jestem pielęgniarką, mam uprawnienia do wypisywania części leków a jednak nawet się tym nie chwalę, bo by pacjenci nie dali mi spokoju, za darmo wszystko im się przecież należy. Z wszystkim tak jest. Jak prywatnie idę do pacjenta do domu zastrzyk zrobić, mimo że podaję wczesniej stawkę, to im się wydaje że moj czas, paliwo, materialy, moja wiedza kosztują tabliczkę czekolady. A ja rachunków nie zapłacę tą czekoladą. Także ja rozumiem ze trzeba się cenić. Widzisz, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)
Nie zrozum mnie źle mi absolutnie nie chodzi o to, że ktoś ma pracować za darmo bo też oczywiście najbardziej satysfakcjonuje mnie to za co otrzymuje pieniądze i tego się ukryć nie da ! :) Chodzi mi że w skład wizyty kontrolnej powinna wchodzić cytologia niech lekarz sobie już wliczy to w cenę wizyty, nikt nie mówi, że ma to robić za darmo :)
 
reklama
Dziewczyny mam od jutra wieczora chrzesniaczke na weekend (ferie) po raz pierwszy, w tym roku na komunię więc lat 9? I ja bladego pojęcia nie mam co z nią robić bo to taka rodzina z którą kontakt mam znikomy jeżdżę tam z dwa trzy razy do roku z prezentem i tyle :/ jeszcze teściowa mówi że musiałabym z nią spać bo sama może się bać, a ja trochę się boje że kopnie mnie w brzuch albo coś :/ wiem może to głupie, ale jakoś wolę na zimne dmuchać naprawdę 9 latka nie może spać sama ? Wiem chyba przesadzam, ale wiecie co innego np męża chrześniak którego traktujemy prawie jak swoje dziecko i wiem co codziennie je pije itd nie mówiąc o tym, że mamy z nim mega kontakt bo to synek siostry męża takie trochę nasze oczko w głowie eh
Twój dom - Twoje zasady. Jeśli chcesz by dziewczynka spala osobno to niech śpi. Będzie się bała to przyjdziesz w nocy i polezysz z nią. Może ona sama powie co lubi robic itp
 
Do góry