reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Wogole śmiesznie bo będąc w szpitalu to nie miałam żadnych mdlosci- może to przez stres? [emoji848] duzo lezalysmy to może po części przez to [emoji848] nie wiem. A tylko jestem w domu to już mnie muli [emoji23][emoji23]
Mam to samo. Tak jak potrafilo mnie wymeczyc w domu na wolnym to w dzien pracujacy nic zero. W ogole jaka ciaza. Haha. Ale za to nastepnego dnia znowu zdycham. Wiec to jakby taka mala umowa z bobasem dzisiaj nie mozemy musimy sie trzymac jutro jutro sie pomeczymy. I bobas slucha. W pierwszej ciazy tez tk mialysmy
 
reklama
Znam tą niechęć do jedzenia. Miałam tam do rana. Polowe sniadania zjadalam, herbaty czy kawy tylko pol kubka wiecej nie dawałam rady. Mdłości non stop na wszystko.
Dziś po tych wymiotach mi przeszło. Jakoś apetyt wrócił. Ale lekka zgaga jeszcze jest. Mam nadzieję, że już te mdłości minęły i jutro będzie ok.

A co do smaków - któraś z Was narobiła mi smaka na jajka! Musze zjeść wieczorem na chlebku. [emoji173]️
Ja tez mam.problem z jedzeniem u mnie sniadanie to kisiel a dopiero za jakies 2 godziny moge pozwolic sobie na bulke z serkiem np ,choc mam takie dni ze wgl jesc nie daje rady mdlosci od rana do nocy biore prevomit rano wieczor ale chyba to teraz nic nie pomaga
 
Witaj :)

Podejrzenia płci i ani słowa jakie to podejrzenia ..... :) który to tydzień ?


Lenati, tydzień 11.
Mówię do lekarza, że mąż pyta kiedy będzie można dostrzec pierwszy typ płci. A lekarz na to, że nie wie bo to mąż robił więc on powinien wiedzieć. Więc ja mówię że mąż twierdzi że córeczkę 'zrobil'. A lekarz dość długo oglądał dziecko i mówi "no musze powiedzieć że mąż może mieć rację". Dziecko się cały czas ruszało i przekrecało więc może rzeczywiście lekarz coś dojrzał albo właśnie brak czegoś ;)
Czas pokaże czy miał rację...
 
Witam nowe dziewczyny :)

Mam zespol niespokojnych nog. Oszaleje.

Dzis taki kryzys , ze nawet mojemu dziecku sie oberwalo i dostal kare na tableta. Wszytsko mnie dzis wyprowadza z rownowagi. Najchetniej bym sie do nikogo nie odzywala. Bo zione ogniem na kilometr.
 
Do tego wszytskiego nalozylam sobie maske na twarz taka zastygajaca. I jezus marja tak mi teraz twarz smierdzi, ze nie moge wytrzymac. Ponowny peeeling i moj krem nawet nie zniwelowaly zapachu. Pytam meza czy smiwrdze, a ten nic nie czuje. Zwariuje.
 
Lux, bardzo ladny wozek. Ja chyba jednak na bialy bym sie nie zdecydowala, ze wzgledu wlasnie na to , ze trzebaby to czesciej czyscic. Aa to nie dla mnie.
Ja poluje na stokkie , ale jak juz pisalam napewno kupie uzywany z racji tego, ze wiem ze te wozki po roku uzytkowania są naorawde w b. Dobrym stanie. No i jezeli sie trafi cos ciekawego w siecj. To mysle, ze nie beee sie zastanawiac i kupie.
 
Kupilam sobie dzis tego palmersa na rozstepy, bo ktoras z was polecala. O jezus marja, nie zdzierze tego stęchlego zapachu. Jutro ide po oliwke.
 
Frambuesa tak miałam już dwie wizyty u lekarza,ostatnia w ten poniedziałek według ostatniej miesiączki w dzień wizyty byłam w 9t5d ale po usg Pani doktor powiedziała że dzidziuś jest większy 3.7 cm i stwierdziła że to 10t5d, za tydzień jedziemy na badania genetyczne które każda jej pacjentka musi zrobić i wówczas genetyk określi nam dokładny tydzień i płeć dziecka chociaż już wywnioskowała że na 90% chłopak ;) bardzo chciałam dziewczynkę ale najważniejsze żeby było zdrowe :)
 
reklama
Witam wieczorne, my po wizycie. Serducho pięknie bije, 2.17 cm termin 27.08.Jestem szczęśliwa ale baaaardzo zmęczona.
Martwi mnie tylko moje pierworodnego bo powiedział mi że jak się dzidziuś urodzi to i tak wszyscy jego będą kochać tylko ☹️No i była rozmowa i tłumaczenie że go bardzo kochamy i że jest bardzo ważny dla nas itp aż usunął
 
Do góry