reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Jejku jakie już duże macie misiaczki, 5-4 cm wow [emoji16]przy terminie na 20-go mamy dopiero 0,7cm. Mam nadzieję że podgoni kolegów i koleżanki. Ostatnio non stop jestem glodna, po czym szybko się najadam, za chwilę znowu atak głodu a wieczorem zaczyna się: brzuch jak w 5 miesiącu, zgaga i odbijanie, a momentami tak mi niedobrze że aż ciągnie na wymioty. Mąż się cieszy i uspokaja że jeśli są takie objawy to dziecko się rozwija, także cieszę się nawet tym że chodzę jak struta [emoji846]
 
reklama
Na pewno wyzwanie. Czy będzie pomoc...mam nadzieję chodź chłopcy bardzo są za tatą,to ich guru i z nim spędzają najwięcej czasu. Obaj potrafią wszystko zrobić w domu więc jak poproszę to mam i posprzatane i pozmywane. Poświęcam im 95% czasu więc myślę ze powinno wrócić wtedy kiedy będę ich potrzebować. Ja mam 4 rodzeństwa z którym mam bardzo dobry kontakt,moi chłopcy widząc to mówią że im nas więcej tym weselej.
Ale żeby nie było tak różowo to jak powiedzieliśmy mlodszemu ze będzie starszym bratem to strasznie płakał a potem nie wierzył. A dziś jak pokazałam zdjęcie człowieczka to mówi ok ale ma nie drzeć ryja po nocach:D
 
Dziewczyny ratujcie mega mnie bolą zęby wypije zimne, gorące kosmos jakiś zęby na 99% zdrowe byłam u dentysty całkiem nie dawno jakieś 3-4 msc temu zresztą boli mnie cała jedna strona więc obłęd, już zmieniłam szczoteczkę z elektrycznej na zwykłą i pasty używam Elmexa i nic :(
 
IMG_6663.JPG

8 kilowy grzeje bobo nie umie nie siedzieć na brzuchu :) młodsza pilnuje obok . Opiekunki pierwsza klasa [emoji5] ja sobie pójdę w środę (9+3 będzie ) na wizytę zerknąć co u nas. 1,5 tyg temu mieliśmy 1,2cm ( 7+3 ) . I później 5.02 prenatalne . I liczę na poznanie płci . W poprzedniej ciąży widziałam w tym tyg :)
 
I ja dziś po wizycie:) Mój maluszek też pięknie rośnie, ma 5cm. Machał rączkami,żywo się ruszał no i cudowny dźwięk bijacego serduszka...muzyka dla uszu. Termin na 2 sierpnia,więc chyba jestem pierwsza do rozpakowania;)
Badania książkowe. Następna wizyta za 4 tyg ale wcześniej prenatalne.
Witam nowe mamusie. Każda ciąża to radość przeplatana wątpliwościami i nipokojem,ale kto są radę jak nie my;) Wszak miłość mamusina się mnoży a nie dzieli :)
U mnie duża różnica wieku między dziećmi bo mam 19,8 i to małe,więc będzie mała rewolucja. Już się cieszę:D
Gratuluję [emoji7]
 
Zobacz załącznik 932817
8 kilowy grzeje bobo nie umie nie siedzieć na brzuchu :) młodsza pilnuje obok . Opiekunki pierwsza klasa [emoji5] ja sobie pójdę w środę (9+3 będzie ) na wizytę zerknąć co u nas. 1,5 tyg temu mieliśmy 1,2cm ( 7+3 ) . I później 5.02 prenatalne . I liczę na poznanie płci . W poprzedniej ciąży widziałam w tym tyg :)
u mnie lekarz mówi nie wcześniej niż bodajże w 16 tc albo i nawet 20 więc trochę poczekam ;) jak będzie wszystko oki na tej najbliższej wizycie to podpytam czy coś tam widzi między nóżkami ale wątpię ;)
 
Ja dziś ze starszakiem idę do kina. Ale powiem Wam, że średnio mam sile. Osłabiona jestem mega przez to nieleczone niczym przeziębienie [emoji24]
Nie chcialas sprubowac wziac cos z linii pre nalen czy jakos tak? Sa i na gardlo i do nosa i do rozpuszczania takie saszetki. Mi to dosc pomagalo, ale bralam jak tylko zaczynalo lapac cos.
 
reklama
Do góry