reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Zobacz załącznik 932817
8 kilowy grzeje bobo nie umie nie siedzieć na brzuchu :) młodsza pilnuje obok . Opiekunki pierwsza klasa [emoji5] ja sobie pójdę w środę (9+3 będzie ) na wizytę zerknąć co u nas. 1,5 tyg temu mieliśmy 1,2cm ( 7+3 ) . I później 5.02 prenatalne . I liczę na poznanie płci . W poprzedniej ciąży widziałam w tym tyg :)
Ale kociaki!!!! A wlasnie mialam pisac Ci wczesniej. Moje koty od kiedy zaciazylam mega kochajace i przytulasne sa wlasnie. Laduja sie na kolana i zawsze sa blisko. Jeden nawet zaczal spac w nocy na mojej poduszcze.... zawsze sie jakos tam w nocy wmontuje. Twoje tez sa ekstra.czule??? Z tego co kojarze Ty masz 4, tak?
 
reklama
U nas bylo widac płeć w niespełna 13 tygodniu jak poszlismy na pierwsze prenatalne. Ale że to chłopak to podobno widać wcześniej ;)
U nas dziewucha i w 12+ widział . Teraz tez w to wierze [emoji85][emoji85][emoji85]

Ale kociaki!!!! A wlasnie mialam pisac Ci wczesniej. Moje koty od kiedy zaciazylam mega kochajace i przytulasne sa wlasnie. Laduja sie na kolana i zawsze sa blisko. Jeden nawet zaczal spac w nocy na mojej poduszcze.... zawsze sie jakos tam w nocy wmontuje. Twoje tez sa ekstra.czule??? Z tego co kojarze Ty masz 4, tak?
Moje są zawsze kochane i blisko . Ale teraz bardzo pchają się na brzuch zwykle nogi były wystarczające :) a w łóżku zawsze śpią :) tak posiadam 4
 
No bo tu nie chodzi tylko o to zeby zobaczyc lub nie zobaczyc sikawke u dziewczynki trzeba widziec wargi( okropne slowo). My z mezem przy pierwszym dziecku sie nie dowiadywalismy. On nie chcial. Ale podczas USG widzialam co chcialam, a moja corka coz nie miala absolutnie nic do ukrycia. Haha. Teraz sie dowiemy:)
 
U nas dziewucha i w 12+ widział . Teraz tez w to wierze [emoji85][emoji85][emoji85]


Moje są zawsze kochane i blisko . Ale teraz bardzo pchają się na brzuch zwykle nogi były wystarczające :) a w łóżku zawsze śpią :) tak posiadam 4
To super masz je na rozrod czy tylko jako zwierzeta domowe. Wiem ze to nie forum o kotach. Ale wybaczcie dziewczyny jestem swiruska jesli chodzi o kociewie :) wszystkie rasowe czy dachulce tez masz???
 
To super masz je na rozrod czy tylko jako zwierzeta domowe. Wiem ze to nie forum o kotach. Ale wybaczcie dziewczyny jestem swiruska jesli chodzi o kociewie :) wszystkie rasowe czy dachulce tez masz???

Obecnie mam wszystko wycięte :) miała być niedługo kotka hodowlana ale plan wstrzymany pojawi się w odpowiednim momencie. Mam maine coon’y
 
Mój starszak był dość wstydliwy. I to do tego stopnia, że był przez kilka tygodni dziewczynką ;) Młodszy przy połówkowych pokazał co ma między nogami i dosadnie dał nam do zrozumienia, że nie ma nic do ukrycia.
Ciekawa jestem co będziemy mieli teraz :D
 
reklama
Gratuluję wszystkim udanych wizyt! Super że rosniemy :)
Ja już się nie mogę doczekać a to jeszcze 2 tygodnie prawie [emoji23]
Dziewczyny jak już się przeniesiemy kiedyś na zamknięty to zrobimy wątek wyprawkowy i będziemy polecać co kupić, no i myślę że zdjęcia i takie rzeczy to też raczej przy zamkniętym jednak.
 
Do góry