reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Też witam nowe mamuśki, fajnie, że tak wątek się rozrasta i warto tu być, bo część z Was to doświadczone mamuśki, a ja we wszystkim zielona : wózki, laktacja, foteliki, wyprawka takie tam - zero pojęcia u mnie :/
@Lenati jest lista. Wychodzisz w fora ciążowe, przyszłe mamy, szukasz sierpniówek 2019 i tam znajdziesz
 
Ja byłam wczoraj na wizycie, późno wróciliśmy bo potem jeszcze poszliśmy coś zjeść bo mnie mdliło z głodu i nerwów, potem zakupy.
Dziecko ma już 4cm, pięknie ruszało się na USG, machało rączkami, lekarz powiedział, że boksuje :D
No i z USG wynika że to 10t 6d, licząc według ostatniego USG byłby 10t 4d, a z OM jeszcze mniej więc maluch rośnie szybko! Teraz czeka mnie USG prenatalne więc będzie kolejny stres.
 
Ja byłam wczoraj na wizycie, późno wróciliśmy bo potem jeszcze poszliśmy coś zjeść bo mnie mdliło z głodu i nerwów, potem zakupy.
Dziecko ma już 4cm, pięknie ruszało się na USG, machało rączkami, lekarz powiedział, że boksuje :D
No i z USG wynika że to 10t 6d, licząc według ostatniego USG byłby 10t 4d, a z OM jeszcze mniej więc maluch rośnie szybko! Teraz czeka mnie USG prenatalne więc będzie kolejny stres.
To faktycznie duży ten twój brzdąc [emoji4] U mnie w czwartek było 10+2 i 3,5 cm do kochania[emoji3590]. Sprawdziłam nasze terminy i ty jesteś ciut za mną, chyba, że lekarz zmienił ci termin porodu. Ja mam nadal w kartę wpisany 7.08, choć podobno maluch ba świecie może pojawić się kilka dni wcześniej.
Też czekam na prenatalne, już się nawet umówiłam na 24.01 i od wczoraj mam stresa, a jeszcze trochę czekania przede mną
 
To faktycznie duży ten twój brzdąc [emoji4] U mnie w czwartek było 10+2 i 3,5 cm do kochania[emoji3590]. Sprawdziłam nasze terminy i ty jesteś ciut za mną, chyba, że lekarz zmienił ci termin porodu. Ja mam nadal w kartę wpisany 7.08, choć podobno maluch ba świecie może pojawić się kilka dni wcześniej.
Też czekam na prenatalne, już się nawet umówiłam na 24.01 i od wczoraj mam stresa, a jeszcze trochę czekania przede mną
To mamy identyczny termin :) ja też 07.08 :)
 
To faktycznie duży ten twój brzdąc [emoji4] U mnie w czwartek było 10+2 i 3,5 cm do kochania[emoji3590]. Sprawdziłam nasze terminy i ty jesteś ciut za mną, chyba, że lekarz zmienił ci termin porodu. Ja mam nadal w kartę wpisany 7.08, choć podobno maluch ba świecie może pojawić się kilka dni wcześniej.
Też czekam na prenatalne, już się nawet umówiłam na 24.01 i od wczoraj mam stresa, a jeszcze trochę czekania przede mną

Wczoraj nie wspominał o terminie porodu. Z OM wychodzi na 9.08 ale z USG szybciej i to by się zgadzało bo wiem kiedy miałam owulację, z tym, że poprzednie USG się zgadza z owulacją, a to wczorajsze jeszcze podgania dodatkowo :) Ja jestem umówiona na 30.01 na prenatalne i teraz się zastanawiam czy nie będzie za późno. Będę trzymać za Ciebie kciuki! A Tobie jaki tydzień i dzień wypada podczas prenatalnych?
 
Wczoraj nie wspominał o terminie porodu. Z OM wychodzi na 9.08 ale z USG szybciej i to by się zgadzało bo wiem kiedy miałam owulację, z tym, że poprzednie USG się zgadza z owulacją, a to wczorajsze jeszcze podgania dodatkowo :) Ja jestem umówiona na 30.01 na prenatalne i teraz się zastanawiam czy nie będzie za późno. Będę trzymać za Ciebie kciuki! A Tobie jaki tydzień i dzień wypada podczas prenatalnych?
Mi kazał lekarz prenatalne zrobić do 2.02, ale zaznaczył też, że najlepszy okres to między 24.01 a 28.01. Także masz chyba termin [emoji108]
Edit : musiał policzyć [emoji14] u mnie 12+2
 
I ja dziś po wizycie:) Mój maluszek też pięknie rośnie, ma 5cm. Machał rączkami,żywo się ruszał no i cudowny dźwięk bijacego serduszka...muzyka dla uszu. Termin na 2 sierpnia,więc chyba jestem pierwsza do rozpakowania;)
Badania książkowe. Następna wizyta za 4 tyg ale wcześniej prenatalne.
Witam nowe mamusie. Każda ciąża to radość przeplatana wątpliwościami i nipokojem,ale kto są radę jak nie my;) Wszak miłość mamusina się mnoży a nie dzieli :)
U mnie duża różnica wieku między dziećmi bo mam 19,8 i to małe,więc będzie mała rewolucja. Już się cieszę:D
 
reklama
Ale swietnie. 19,8 i maluch. Oj bedziesz miala kazda faze rozwoju w domu. Bo i poznego nastolatka i dziecko dziecko no i niemowle. Po prostu ekstra. Powodzenia z radzeniem sobie z ich potrzebami! Ale bedziesz miala mega wsparcie od starszakow
 
Do góry