reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

Hej, hej. ;)
Zostanę w sierpniu mamuśką, po raz drugi już. ;)
Maleństwo zrobiło niespodziankę i pojawiło się z zaskoczenia. :D
Czeka mnie pierwsza w tej ciąży wizyta u ginekolog, jeszcze nie wiem czego się spodziewać! Oby tylko mój chłop nie wykrakał że może bliźniaki bo chyba w kaftan mnie zawiążą i wywiozą. o_O
Gratulacje ! Ja po poronieniu wiadomo chciałam żeby się udało, ale jak pomyślałam o bliźniakach to też stwierdziłam, że bankrucja i psychiatryk murowany :p w 9 tc to chyba lekarz już by widział jak by było więcej dzieci nie ? :p
 
reklama
Czytałam to, oprócz wieku i ewentualnych wad w rodzinie raczej nie ma co liczyć :/ chyba, że lekarze mają wtyki i załatwia bo tak to widzę, że ciężko ..

Jest taki punkcik jak : nieprawidłowy obraz usg .....
Takim sposobem i ja byłam w 2015 . Dziś mam zaznaczone „ W poprzedniej ciąży wystąpiły aberracje chromosomalne „
 
Hej dziewczyny właśnie czekam na wizytę [emoji51] trzymajcie kciuki!
[emoji110][emoji110][emoji110]

Dziewczyny co robić? Panikowac?
Wstałam rano poszłam siku i jak się wybcierałam na papierze zobaczyłam ciemniejszy śluz,trochę różowawy, nie dużo, troszeczkę. Teraz już nic nie ma, jest ok. Co robić?
Ja oszaleje w tej ciąży [emoji31][emoji31][emoji31]!!
 
[emoji110][emoji110][emoji110]

Dziewczyny co robić? Panikowac?
Wstałam rano poszłam siku i jak się wybcierałam na papierze zobaczyłam ciemniejszy śluz,trochę różowawy, nie dużo, troszeczkę. Teraz już nic nie ma, jest ok. Co robić?
Ja oszaleje w tej ciąży [emoji31][emoji31][emoji31]!!
Ja też tak miałam wczoraj u mnie okazało się to plamieniem przez krwiaka ja wpadłam w panikę więc ciężko powiedzieć na pewno bym sprawdziła znając mnie może to być jakaś pierdoła, a lepiej się upewnić, ja wczoraj od rana miałam czysto a wieczorem znów trochę ciemniejszy ten śluz więc może lepiej poradzić się lekarza w tej sprawie
 
reklama
A ja dziewczyny bez siły umyłam jedna łazienkę, a raczej ją ogarnęłam z grubsza chciałam zacząć druga ale musiałam usiąść bo jakoś słabo mi :/
 
Do góry