reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

Dobry, wczoraj nie mialam czasu na BB, bo Natanielowi ida ostatnie zębole i dawal nam ostro czadu, dzien jako taki, ale wieczor to byl horror, zaaplikowanie czopka trwalo wiecznosc, we dwoch nie moglismy dac rady, masakra. Ja mam nadal mdlosci, juz od rana mnie mecza, jutro jade zbadac tsh, bo lubi mi w ciazy lekko urosnac i czuje, ze i tym razem tak bedzie i znow bede przyjmowac leki.
Dziewczyny, jaka macie cere? Mnie tak wysypalo pryszczami, ze mam dosc, mam je wszedzie, broda, nos, plecy, ramiona i biust, gdzie ja nigdy nie mialam jakichs problemow z cera, w ciazy z synkiem tez mnie wysypalo, ale kolo 12 tygodnia cera zrobila sie ladna.
Moja cera zmieniła się na lepsze, gładka taka bez zaczerwienienia, ciekawe czy coś się później zmieni bo na razie to mam końcówkę 5 tygodnia.
 
reklama
Chyba zbyt pochopnie podjęłam decyzję, żeby tutaj zadomowić się na wątku... Bez przerwy ciągnie mnie podbrzusze, no i ten test rano zrobiony nawet bez cienia, bynajmniej tak mi się wydaje, bo jest okropne światło, czekam aż się rozjaśni na dworze. Jestem już po pobraniu krwi więc oczekuję na wyniki, pewnie szybciej niż o 15 ich nie będzie.
Trzymam kciuki by to jednak była ciąża! A ile jesteś po terminie @?? Testy mogą być wadliwe, oby beta Ci wyszła
 
Chyba zbyt pochopnie podjęłam decyzję, żeby tutaj zadomowić się na wątku... Bez przerwy ciągnie mnie podbrzusze, no i ten test rano zrobiony nawet bez cienia, bynajmniej tak mi się wydaje, bo jest okropne światło, czekam aż się rozjaśni na dworze. Jestem już po pobraniu krwi więc oczekuję na wyniki, pewnie szybciej niż o 15 ich nie będzie.
Trzymam kciuki, daj znac jak beta :)
 
Dziobo jak sytuacja u Ciebie, napisz koniecznie czy wszystko w porządku.
Moja cera też nie najgorsza. Na twarzy spoko, na dekolcie, bliżej piersi pojawiły się pojedyncze krostki.
Migdalove trzymam kciuki, żebyś się jednak myliła i zobaczyła wysoką betę.
U mnie już leci 9tc, niewiarygodne![emoji57]
 
Chyba zbyt pochopnie podjęłam decyzję, żeby tutaj zadomowić się na wątku... Bez przerwy ciągnie mnie podbrzusze, no i ten test rano zrobiony nawet bez cienia, bynajmniej tak mi się wydaje, bo jest okropne światło, czekam aż się rozjaśni na dworze. Jestem już po pobraniu krwi więc oczekuję na wyniki, pewnie szybciej niż o 15 ich nie będzie.

Spokojnie kochana, jesli masz możliwość kup sobie test z Rossmana, ten Faccele. Mi wyszedł już 4 dni przed terminem miesiączki. Tez mam problem z owu, kiedy była bo mam cykle nawet do 39 dni. ja trzymam mocno za Ciebie kciuki :yes:
 
reklama
A u mnie pobudka by iść do pracy. [emoji24]

U mnie dziś 4+6 - w nocy najmłodszy wymioty :/ u mnie od rana ból jak na @. Ech :/ ciężki dzień się zapowiada. Postaram się zwolnić wcześniej do domu.
Współczuję, że musiałaś wstać rano do pracy. I te wymioty synka, nie ma nic gorszego, to tak wymęczy zawsze.
Ja się jeszcze lenię. Mam wolne do drugiego stycznia [emoji39]
Aleee za to 29.12 w sobotę czeka mnie hardcore w nocy, bo gram w zespole muzycznym i mamy wesele [emoji29] Nadal się zastanawiam jak ja przetrwam całą noc na najwyższych obrotach [emoji33] a gramy muzykę na żywo.
 
Do góry