reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Hej Dziewczyny [emoji6] Przepraszam, że tak długo nie dawałam znać co ze mną ale nie dość sytuacji ze mną to jeszcze córeczka mi się rozchorowała. A wracając do wczorajszej sytuacji to teściowa zajęła się dzieckiem a ja z mężem pojechaliśmy na SOR na ginekologie. Na szczęście nie trzeba było długo czekać na lekarza. Z ciąża wszystko w porządku, zarodek zagniezdzony prawidłowo, ale serduszka jeszcze nie słychać. Dziś rano zrobiłam Betę i w sobotę mam ją powtórzyć (tak dla mojej pewności, że wszystko rozwija się prawidłowo) [emoji846]
Dziękuję Wam bardzo za wsparcie i zainteresowanie. To Wy przekonalyscie mnie żebym pojechała dzięki czemu jestem teraz o wiele spokojniejsza [emoji6][emoji8]
 
reklama
Dobry, wczoraj nie mialam czasu na BB, bo Natanielowi ida ostatnie zębole i dawal nam ostro czadu, dzien jako taki, ale wieczor to byl horror, zaaplikowanie czopka trwalo wiecznosc, we dwoch nie moglismy dac rady, masakra. Ja mam nadal mdlosci, juz od rana mnie mecza, jutro jade zbadac tsh, bo lubi mi w ciazy lekko urosnac i czuje, ze i tym razem tak bedzie i znow bede przyjmowac leki.
Dziewczyny, jaka macie cere? Mnie tak wysypalo pryszczami, ze mam dosc, mam je wszedzie, broda, nos, plecy, ramiona i biust, gdzie ja nigdy nie mialam jakichs problemow z cera, w ciazy z synkiem tez mnie wysypalo, ale kolo 12 tygodnia cera zrobila sie ladna.
@Luxuorius ja też mam straszne problemy z cerą. Przy pierwszej ciąży od początku mnie wysypywalo na budzi, a przed samym porodem miałam problemy ze skórą także na plecach. Dermatolog stwierdziła, że to hormony i dopóki Karmie ciężko zastosować jakąś terapię. A ja ledwo skończyłam karmić córkę to zaszła w kolejną ciążę [emoji39]
 
Święta święta i po świętach.. Szybko minelo :)

Ja też się bardzo dobrze czuje prócz bólu piersi i czasem bólu w podbrzuszu nic mi nie dolega. Jestem pozytywnie nastawiona że musi być dobrze!

Miłego dnia :)
 
reklama
Hej Dziewczyny [emoji6] Przepraszam, że tak długo nie dawałam znać co ze mną ale nie dość sytuacji ze mną to jeszcze córeczka mi się rozchorowała. A wracając do wczorajszej sytuacji to teściowa zajęła się dzieckiem a ja z mężem pojechaliśmy na SOR na ginekologie. Na szczęście nie trzeba było długo czekać na lekarza. Z ciąża wszystko w porządku, zarodek zagniezdzony prawidłowo, ale serduszka jeszcze nie słychać. Dziś rano zrobiłam Betę i w sobotę mam ją powtórzyć (tak dla mojej pewności, że wszystko rozwija się prawidłowo) [emoji846]
Dziękuję Wam bardzo za wsparcie i zainteresowanie. To Wy przekonalyscie mnie żebym pojechała dzięki czemu jestem teraz o wiele spokojniejsza [emoji6][emoji8]
Super, że wszystko jest dobrze :)
 
Do góry