reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny, pomocy :( dziś lub jutro powinnam dostać okres, testy wczoraj pozytywne, no ale zaczęłam plamic na brązowo... Chciałam iść na betę, nieczynne do 24 grudnia.... Do lekarza też nie ma szans w najbliższych dniach. Co robić? Dodam, że nic mnie szczególnie nie boli. To 28 dc, testy pozytywne od 26dc.
Nie masz innego laboratorium w mieście ? Zresztą też bym od razu pojechała na IP jeśli żaden lekarz cię nie przyjmie chociaż prawda taka, że i tak na USG nic nie będzie widać
 
Dziewczyny, pomocy :( dziś lub jutro powinnam dostać okres, testy wczoraj pozytywne, no ale zaczęłam plamic na brązowo... Chciałam iść na betę, nieczynne do 24 grudnia.... Do lekarza też nie ma szans w najbliższych dniach. Co robić? Dodam, że nic mnie szczególnie nie boli. To 28 dc, testy pozytywne od 26dc.
A może plamienie inplantacyjne?
 
Mam milion myśli na minutę nawet myślałam czy nie zrobic bety przed świętami czy nie iść może do lekarza na NFZ, ale nie! wytrzymam do wizyty tego 3 stycznia chce spędzić te święta szczęśliwie! Jutro rok odkąd nie ma ze mną mojego aniołka, wiem, że może to głupie, ale jak byłam na grobie 2 listopada, byłam w trakcie @, prosiłam o ciążę i wiecie co już nie dostałam @ liczę, że to właśnie ten szczęśliwy czas, że dziecko nadgodni, że doszło do późnego zagnieżdżenia, że ten aniołek nad nami czuwa jadę jutro zapalić znicz i się pomodlić żeby miał nas w swojej opiece...dziecko to prawdziwy cud! Jak już jest z Nami narzekamy, że niegrzeczne, że nie śpi, że łobuz ;) ale myślę, że dla każdej z nas to taki mały cud, dla mnie osobiście aniołek zawsze będzie tym pierwszym dzieckiem bez względu czy miał 2 mm czy 20 cm on tam był, był we mnie i uważam że były to dla mnie najpiękniejsze tygodnie życia :)
 
No właśnie sama nie wiem, możliwe by plamienie implantacyjne było po pozytywnych testach? Też mi to przyszło na myśl..
Kurcze nie wiem, wiem, że może trwać nawet 3 dni, natomiast testy ciążowy wyjdzie negatywny, jeśli jeszcze nie doszło do implementacji... Ale samo zagnieżdżanie nie twa kilku min, także może gdzieś tam trafił zarodek w naczynko
 
Nie ma co gdybać i się badać wirtualnie. Jeśli jesteś w ciąży i masz jakiekolwiek krwawienie i obawy, to jedz do szpitala na izbę przyjęć. Zrobia usg zeby zobaczyc skad krwawi, moze jakies leki przepisza. Nie wiem, byleby sprawdzić i Cię uspokoić :)
 
reklama
Do góry