reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Zas nie poradzę śniadania zjeść. Stawia mi się wszystko. Od 4 nie śpię bo mnie mdłości męczą. Może w pracy przy robocie zapomne o mdlosciach i wymiotach. Miłego dnia wszystkim!!!! [emoji16]
 
Jeny nie nadążam za Wami dziewczyny. Tyle stron do nadrobienia [emoji6]. To mnie zmartwilas z tą glukozą, bo ja na czczo miałam ostatnio 94,1.
Dziewczyny panikujcie ;) Norma jest do 99, więc nie ma co się stresować na zapas. Ja tez mam podwyższony cukier na czczo (106). Do tego dziadek byl cukrzykiem. Zbilansowana dieta, malo węgli prostych - więcej złożonych i bedzie git :) Endokrynolog kazala mi zrobić krzywą i wtedy wyszedł ten cukier (spada bardzo poprawnie) i kazala stosować diete taka jak dla cukrzyków, w tym malo owoców nad czym ubolewam.
 
Witam,

wczorajsza wizyty 6t4d, serducho biło pięknie, dzidziuś bardzo maleńki, ale zdrowy i w normie. Z badania wszystko jak należy. :) Można oszaleć z radości widząc małe <3.
zdjęcie podrzucę popołudniu, bo siedzę już w pracy!
 
Dziewczyny panikujcie ;) Norma jest do 99, więc nie ma co się stresować na zapas. Ja tez mam podwyższony cukier na czczo (106). Do tego dziadek byl cukrzykiem. Zbilansowana dieta, malo węgli prostych - więcej złożonych i bedzie git :) Endokrynolog kazala mi zrobić krzywą i wtedy wyszedł ten cukier (spada bardzo poprawnie) i kazala stosować diete taka jak dla cukrzyków, w tym malo owoców nad czym ubolewam.
Norma dla kobiet w ciąży jest 92 a nie 99. I niestety nie jest tak kolorowo ze zawsze wystarczy dieta. U mnie dieta cukrzycowa bardzo rygorystyczna od ponad roku, od pozytywnej bety jeszcze bardziej przestrzegana i cukry na czczo 95-98.
 
reklama
Do góry