reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Te twoje na szczęście mam jeszcze ważne, a i tak do powtórki ok 35 tc będą. Jutro jeszcze różyczka, grupa krwi, tokso i krzywa
U mojego lekarza czesc badan typu rozyczka i inne sa wazne z poprzedniej ciazy (rodzilam 2 lata temu,wiec maja 2,5 roku), lekarz mi powie jakie mam powtorzyc, krzywa pewnie przezyje gladko tak jak perzedtem, hiv pewnie tez do powtorki, nie wiem jak reszta.
 
reklama
U mojego lekarza czesc badan typu rozyczka i inne sa wazne z poprzedniej ciazy (rodzilam 2 lata temu,wiec maja 2,5 roku), lekarz mi powie jakie mam powtorzyc, krzywa pewnie przezyje gladko tak jak perzedtem, hiv pewnie tez do powtorki, nie wiem jak reszta.
Nie wiem, czy wszystkie szpitale, ale ten mój przydomowy, gdzie będę rodzić, wymaga zestawu badań do porodu zrobionych po 35 tc, m. in. HIV i te inne wirusówki, czyli to, co najdroższe.
 
Dzien dobry ;-)
Badania to faktycznie grubsza sprawa. Pamietam, ze w pierwszej ciazy to na poczatku zostawiłam 300 zł w laboratorium.
Pisalyscie o przeziębieniu, to faktycznie *spam* jest super, mozna tez uzywac mysle, wszystkich rzeczy dla dzieci od pierwszego dnia czy miesiaca zycia. Chociaz powiem wam szczerze, ze ja ostatnio stalam sie wielka fanka naturalnych syropow itp wiec czosnek, cebula, miód , propolis to idzie w ruch na pierwszy strzał :-D
 
IMG_3855.JPG
 

Załączniki

  • IMG_3855.JPG
    IMG_3855.JPG
    83,5 KB · Wyświetleń: 365
Wydaje mi się że ja w pierwszej ciąży miałam pod koniec powtarzaną i toksoplazmozę i HIV i HBSa, bo jednak zawsze można się tym zarazić w trakcie ciąży, a w pierwszym badaniu mogło jeszcze nie wyjść.
Pod koniec ciazy jest jeszcze obowiazkowy tez wymaz w kierunku GBS z pochwy.
 
Mam taka niemoc dzisiaj, czuje niesamowite zmeczenie. Juz tylko czekam na piatek i upragnione kilka dni urlopu od pracy.. jakbym mogla to tylko bym spała..
 
Damy radę! ja też lekarz, z jednej strony się martwię, bo to pierwsza wizyta, z drugiej ogromna radość, ze może w końcu zobaczę maleńkie serducho:)
 
reklama
Ojjj ja często mam taką niemoc albo zawroty głowy... Dlatego od razu poszłam na l4..
Dziewczyny meeeeeeega stres dzisiaj lekarz :sad:

Ale ja lubię pracować i uwielbiam swoją pracę.. W domu fakt, mialabym czas na ogarniecie calego domu, posprzatanie, gotowanie itp, ale nie wiem kiedy po drugim dziecku wrócę do pracy.. czy w ogóle mi sytuacja pozwoli na pracę przy dwójce malych dzieci..
 
Ostatnia edycja:
Do góry