reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

Sama dałam radę.
Dodatkowo moj mąż miesiąc po drugiej cesarce wyjechał w delegację na 9 miesięcy. Byłam sama z dziećmi i z psem.
Stworzyłam sobie swój rytm dnia i dałam rade
Super, dajesz mi nadzieję, że i ja dam radę. Jedyny minus to fakt, że mieszkam na 3pietrze w kamienicy i końcówka ciąży może być trudna. Staram się być aktywna od początku, co w sumie nie jest trudne z Maluchem w domu :)
 
reklama
Super, dajesz mi nadzieję, że i ja dam radę. Jedyny minus to fakt, że mieszkam na 3pietrze w kamienicy i końcówka ciąży może być trudna. Staram się być aktywna od początku, co w sumie nie jest trudne z Maluchem w domu :)
Ja mieszkałam na 4 piętrze hehhe
Uwierz mi że jeśli bardzo chcesz to napewno dasz radę. Teraz jak sięgam pamięcią jak to było to nie mam pojęcia jak sobie dałam radę. Karmienie piersią. Obiady, pies. Ale czuje się bohaterką, taka sama dla siebie
 
Ja mieszkałam na 4 piętrze hehhe
Uwierz mi że jeśli bardzo chcesz to napewno dasz radę. Teraz jak sięgam pamięcią jak to było to nie mam pojęcia jak sobie dałam radę. Karmienie piersią. Obiady, pies. Ale czuje się bohaterką, taka sama dla siebie
Zdecydowanie bohaterka jesteś :)
Uf, dobrze że nie mam psa! Nie no, jakoś dam radę, kto jak nie my, mamy :)
 
Witajcie! Chyba i ja do was dołącze. Dziś cień drugiej kreski. Jutro powtórzę test. Jeśli się potwierdzi to będzie nasze trzecie dziecko. Mamy dwie córeczki 3 latka i 8 lat [emoji3]
Mamy w tym samym wieku dzieci!!!! [emoji16][emoji16] z jakich miesięcy są twoje dziewczynki?
 
Sama dałam radę.
Dodatkowo moj mąż miesiąc po drugiej cesarce wyjechał w delegację na 9 miesięcy. Byłam sama z dziećmi i z psem.
Stworzyłam sobie swój rytm dnia i dałam rade
Wow podziwiam!! Ja też będę sama z tym, tyle że będę mieć obok męża. A jak radziłas sobie ze spacerami ? Warto kupić wozek rok po roku ? Bo u mnie będzie 13 miesięcy różnicy i nie wiem czy mały w ogóle będzie już umiał chodzić
 
Wow podziwiam!! Ja też będę sama z tym, tyle że będę mieć obok męża. A jak radziłas sobie ze spacerami ? Warto kupić wozek rok po roku ? Bo u mnie będzie 13 miesięcy różnicy i nie wiem czy mały w ogóle będzie już umiał chodzić
Wiesz co ja kupiłam chustę do noszenia. I tak wychodziłam z psem. Byłam bardziej mobilną. U mnie starsza córka ładnie chodziła ale proponuję Ci dokupić taka doczepke do wózka żeby strasze dziecko mogło stać . Czasem sadzalam starsza za młodsza. Różnie ale drugiego wózka nie mialam.
 
Wow podziwiam!! Ja też będę sama z tym, tyle że będę mieć obok męża. A jak radziłas sobie ze spacerami ? Warto kupić wozek rok po roku ? Bo u mnie będzie 13 miesięcy różnicy i nie wiem czy mały w ogóle będzie już umiał chodzić
Myślę że nawet jeśli będzie umiał to na dłuższą metę i tak będzie chciał siąść. Tylko warto zainwestować w ten obok siebie, są takie podobno o szerokości porównywalnej do zwykłego pojedynczego :)
 
reklama
Myślę że nawet jeśli będzie umiał to na dłuższą metę i tak będzie chciał siąść. Tylko warto zainwestować w ten obok siebie, są takie podobno o szerokości porównywalnej do zwykłego pojedynczego :)
Dzięki za radę:) o takim właśnie myślałam. Ale w sumie chusta to też dobry pomysł. U mnie tyle dobrze że mieszkamy w domu i nie będę musiała znosić ze schodów wózka.
 
Do góry