reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Cerenik nie odezwala sie :(
Ze mnie leci juz kilka dni takie brzydkie brązowe. Bylam u lekarza. Dziecko zyje, dal duphaston i nospe forte :/
Miedzy moim synem a pierwsza corka jest rok i 9 m-cy a miedzy corkami 2 lata i 4 m-ce. Dopiero teraz planuje kupic dostawke do wozka do stania dla corki
Mi tak że dwa razy dnia nieraz zaplami na biało brązowo i mi dr dala przez to duphaston
 
Jakich aplikacji używacie ? Ja używam flo (i nie wiem jakim cudem pokazuje mi na niej 5 tydzień i 4 dzień), ciąża+(4/3),preglife (4/4). Także jakaś konkretną datę porodu podam w poniedziałek po wizycie u lekarza:)

Też używałam tej apki „flo”, dodaje ciąży 1 tydzien od pierwszego dnia rozpoczęcia miesiączki. A jak wpiszesz manualnie datę porodu albo wyliczony przez gin tydzien ciąży, to automatycznie sobie sam przesuwa na inny dzien date ost miesiaczki. Cos tam jest niedopracowane..
 
Też używałam tej apki „flo”, dodaje ciąży 1 tydzien od pierwszego dnia rozpoczęcia miesiączki. A jak wpiszesz manualnie datę porodu albo wyliczony przez gin tydzien ciąży, to automatycznie sobie sam przesuwa na inny dzien date ost miesiaczki. Cos tam jest niedopracowane..
Tak jak pisałam wyżej wystarczy zmienić w ustawieniach na "skończony tydzień" i pokazuje dobrze :)
 
Ja na razie uruchomiłam program ciąża +, ale z tego co pamiętam to 7 lat temu nie było takich cudów jak teraz ;) i w ogóle dopiero mi koleżanka powiedziała, że glukoza jest do kupienia w aptece i wybierasz sobie smak np pomarańcz, cola, czy truskawka... Teraz dopiero wiem ile straciłam :D
 
U mnie będzie sierpień wrzesień październik (bo tu mam ja i m urodziny) i listopad [emoji23][emoji23]
Haha ładnie[emoji3] a u mnie jeszcze mąż z listopada, tylko ja odseparowana bo z kwietnia[emoji13]
Ale u mnie to chyba byla przedwczesna radość, bo dzis test negatywny. Także jeszcze czekam[emoji17]
 
Hej.
Niektóre mamy ( tak jak ja :) ) już wiedzą...niektóre się domyslają a jeszcze inne bardzo by chciały.
Zapraszam wszystkie mamusie z terminem na sierpień 2019 :)
Ja wczoraj dowiedziałam się o ciąży, termin wypada na 22 sierpień, mam już w domu 9 miesięcznego synka. Jeszcze ciężko mi w to uwierzyć ja za to założyłam grupę na FB Sierpniowe Mamy 2019, zapraszam serdecznie, będzie nam raźniejrazem :)
 
reklama
Karolina mamy ten sam termin ;) Mam jeszcze corke prawie 4 letnia, roznica bedzie 4,5 roku. Troche sporo mi sie wydaje.
U mnie między dziwczynami jest 5 lat i jest super. Jak to siostry raz się super razem bawią, a raz kłócą, ciągną za włosy i popychają[emoji23] po czym po pięciu minutach znów się kochają. Dla mnie to była super róznica, bo starsza już bardzo samodzielna była jak mała sie urodziła i wisała całymi dniami na cycu. Mniejsza róznica też super, tylko wiadomo początki dla mam trudniejsze. Każda róznica będzie dobra, jak sie dobrze nastawimy [emoji3]
 
Do góry