reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Wszystkie HA maja taki gorzkawy smak. A może spróbuj tego co nam lekarz polecił bebiko pro +, ono już jest częściowo sfermentowane. No nie jest to ha, ale nasze przeboje też znasz i nie ulewa mi po nim, a w smaku normalne
Co do kup dziewczyny na prywatnym wątku znają moje przeboje, ostatecznie stanęło na tym, że neonatolog (ordynator neonatologi 3 stopnia, na której leżał mój wcześniak) stwierdził,że kolorem kupy mam się nie przejmować przy KP, jedyne co ma mnie zaniepokoić to krew w kupie albo taka galaretka malinowa cokolwiek to oznacza, jeśli chodzi o śluz teoretycznie nie powinno go tam być, ale niewielkie ilości też są fizjologiczne ja już byłam u tylu lekarzy z małym, że ostatecznie stanęłam na diagnozie, że jest to wszystko przejściowe szczególnie, że mały jest wcześniakiem i ten układ pokarmowy ciągle dojrzewa

Ps zaczęłam dokarmiać małego MM i schodzić z sesji odciągania aktualnie jesteśmy na bebilonie ha, ale nie chce za nic w świecie tego pić może polecieć jakieś mleko najbardziej zbliżone smakiem do mleka mamy :)
 
reklama
Wszystkie HA maja taki gorzkawy smak. A może spróbuj tego co nam lekarz polecił bebiko pro +, ono już jest częściowo sfermentowane. No nie jest to ha, ale nasze przeboje też znasz i nie ulewa mi po nim, a w smaku normalne
Wiesz co musiałabym mieć w smaku słodkie mleko chyba spróbuję z tym hippem ostatecznie :/
 
@paulina1994 wlasnie miałam wstawiać ci zdj dwóch Bebiko które mozesz spróbować - mały kartonik to koszt ok 15 zł w Rossmann

IMG_7041.JPG
IMG_7040.JPG
 
Hej dziewczyny :) miałam być wrześniową mamą, a zostałam sierpniową ;) mogę dołączyć? ;)

Ponadto chciałam się dopytać czy u którejś z waszych pociech pojawiła się ciemieniucha na uszkach (na główce nic się nie dzieje)?
 
Hej dziewczyny :) miałam być wrześniową mamą, a zostałam sierpniową ;) mogę dołączyć? ;)

Ponadto chciałam się dopytać czy u którejś z waszych pociech pojawiła się ciemieniucha na uszkach (na główce nic się nie dzieje)?
Śmiało, dołączaj, będzie raźniej ;) Kiedy urodzilas? I kogo? :)
My mieliśmy na uszach, ale była też na głowie... Z uszu zeszło samo, a z głową jeszcze walczymy.
 
Śmiało, dołączaj, będzie raźniej ;) Kiedy urodzilas? I kogo? :)
My mieliśmy na uszach, ale była też na głowie... Z uszu zeszło samo, a z głową jeszcze walczymy.
Dzięki ;) urodziłam Liwke 25 sierpnia, 2820g, 52cm :) miałam ciążę zagrożoną od 20tc, ale udało się donosić do bezpiecznego terminu ;)

Pojawiła się w tym samym czasie czy np najpierw na uszkach, a pozniej na główce? U nas (narazie) tylko na uszach..
 
reklama
To całe szczęście, że udało Wam się wytrwać do końca :) W którym tygodniu urodzilas? Gratulacje ;)


Wydaje mi się, że różnym czasie, ale nie pamiętam już, gdzie najpierw... U nas była też na brwiach.
 
Do góry