reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Ja planowalam karmić rok- póltora, ale mały ssak miał inny plan [emoji23]
Bety jeszcze nie robiłam w żadnej ciąży. Pewnie zaczekam pare dni i powtórzę test, a potem do gina sie zapiszę.
 
Hej. Szacuje termin, ja i moje apki :p na 10 sierpnia. Można dopisac do listy ;) W piatek mam USG - potwierdze jeszcze ta date.
Ale ja nie o tym - czy Wy tez jestescie takie juz "wydęte"? Zaczynam nie dopinać spodni, a to dopiero 7 tydzień od OM :szok: Miałam wysoka bete, wiec niewykluczone, że jestem w trzypaku ;)
Poza tym od rana głowa mnie boli. Kawke bym wypila, ale ograniczam do jednej z rana :) Jak Wy się czujecie?
 
Hej. Szacuje termin, ja i moje apki [emoji14] na 10 sierpnia. Można dopisac do listy ;) W piatek mam USG - potwierdze jeszcze ta date.
Ale ja nie o tym - czy Wy tez jestescie takie juz "wydęte"? Zaczynam nie dopinać spodni, a to dopiero 7 tydzień od OM :szok: Miałam wysoka bete, wiec niewykluczone, że jestem w trzypaku ;)
Poza tym od rana głowa mnie boli. Kawke bym wypila, ale ograniczam do jednej z rana :) Jak Wy się czujecie?
Ja latam głównie w kieckach, ale wdęta to ja jestem na pewno... A od wczoraj doszły pierwsze mdłości, chociaż nie przytulam się do kibelka... Dziś to już całkiem masakra, ale to pewnie za sprawą męża, który wczoraj miałam "wigilię" pracowniczą i jak dzisiaj wstawałam rano na krew, to myślałam, że zejdę od tego "smrodu", a wiem, że dużo nie wypił... Nigdy tak tego nie czułam... SMRÓD, że przejść się nie dało obok [emoji14]
 
Ja latam głównie w kieckach, ale wdęta to ja jestem na pewno... A od wczoraj doszły pierwsze mdłości, chociaż nie przytulam się do kibelka... Dziś to już całkiem masakra, ale to pewnie za sprawą męża, który wczoraj miałam "wigilię" pracowniczą i jak dzisiaj wstawałam rano na krew, to myślałam, że zejdę od tego "smrodu", a wiem, że dużo nie wypił... Nigdy tak tego nie czułam... SMRÓD, że przejść się nie dało obok [emoji14]
Też węch mi się wyostrzyl. Drażni mnie szczególnie zapach potu ludzi w sklepie. No i wiem kiedy maz z psem po parku chodzil - mam wrażenie, że nasza suka zgarnia wszystkie możliwe kupy na łapach - choć nic się nie zmienia - park ten sam, a pieska omija wszystkie miny, to ja czuję ten zapach ;) Na szczęście mdłości jako takich nie mam, więc zapaszki twardo znoszę :D
 
Hej. Szacuje termin, ja i moje apki :p na 10 sierpnia. Można dopisac do listy ;) W piatek mam USG - potwierdze jeszcze ta date.
Ale ja nie o tym - czy Wy tez jestescie takie juz "wydęte"? Zaczynam nie dopinać spodni, a to dopiero 7 tydzień od OM :szok: Miałam wysoka bete, wiec niewykluczone, że jestem w trzypaku ;)
Poza tym od rana głowa mnie boli. Kawke bym wypila, ale ograniczam do jednej z rana :) Jak Wy się czujecie?
Ja jeszcze wydeta sie nie czuje i od kilku dni nie mam wzdeć, ktore wczesniej byly mocno uciazliwe. Mdlosci sa, do tego dopadl mnie jakis wirus, boli gardlo, glowa, z nosa cieknie i brzydko kaszle.
Martwie sie o @Carenik. Jestem myslami z Toba i co chwile zagladam tutaj czy sie pojawilas. Daj jakis znak jak tylko bedzie to mozliwe.
 
reklama
Hej. Tak Was podczytuje i długo myślałam czy napisać i pisze Test zrobiłam 22.11 i wg OM termin wychodzi mi na 02.08.19. Generalnie czuje się dobrze chociaż często pobolewa mnie podbrzusze info kilku dni mdli. Dziś niestety nawiedziła mnie okropna biegunka wiec wypiłam smecte i leżę . Nie wiem czy to wirus czy probiotyk który zaczęłam dziś brać ale wystraszyłam się na maksa. To moja 4 ciąża , ale mam dwójkę dzieci. Pozdrawiam Was
 
Do góry