reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
U mnie różnica między mną a siostra to 5 lat, zawsze jakos się dogadywałyśmy, a teraz kiedy ja mam 27 lat a ona 22- jesteśmy najlepszymi orzyjaciólkami, także nic się nie martw :*
Dokładnie, ja własnie tak sobie wyobrażam moje dziewczyny jak dorosną [emoji3] wiadomo, że na róznych etapach będzie to różnie wyglądało.
 
U mnie między dziwczynami jest 5 lat i jest super. Jak to siostry raz się super razem bawią, a raz kłócą, ciągną za włosy i popychają[emoji23] po czym po pięciu minutach znów się kochają. Dla mnie to była super róznica, bo starsza już bardzo samodzielna była jak mała sie urodziła i wisała całymi dniami na cycu. Mniejsza róznica też super, tylko wiadomo początki dla mam trudniejsze. Każda róznica będzie dobra, jak sie dobrze nastawimy [emoji3]
Właśnie karmienia się bardzo obawiam, bardzo ważne jest dla mnie karmienie piersią, ciekawe jak to ogarnę przy 1,5 rocznym dziecku. A syna jeszcze karmie, ale już zauważyłam spadki w ilości mleka, czytałam, ze tak działają hormony ciążowe
 
Właśnie karmienia się bardzo obawiam, bardzo ważne jest dla mnie karmienie piersią, ciekawe jak to ogarnę przy 1,5 rocznym dziecku. A syna jeszcze karmie, ale już zauważyłam spadki w ilości mleka, czytałam, ze tak działają hormony ciążowe
U mojej sasiadki synek właśnie się odstawił jak zaszła w drugą ciążę, bo mu przestało pasować mleczko. Ale są też mamy, które karmią w tamdemie i też dają radę. Myślę, że dużo zależy od nastawieni i tego jak ty sobie to wyobrażasz. No i napewno nie nastawiania się, że musi tak być i robie na siłę. Ja na siłę chciałam pierwszą córkę karmić, a i tak nic z tego nie wyszło. Drugi raz wzięlam to na spokój. I tak się zgrałyśmy z małą ze 2 i poł roku jadla z piersi [emoji3]
 
reklama
U mojej sasiadki synek właśnie się odstawił jak zaszła w drugą ciążę, bo mu przestało pasować mleczko. Ale są też mamy, które karmią w tamdemie i też dają radę. Myślę, że dużo zależy od nastawieni i tego jak ty sobie to wyobrażasz. No i napewno nie nastawiania się, że musi tak być i robie na siłę. Ja na siłę chciałam pierwszą córkę karmić, a i tak nic z tego nie wyszło. Drugi raz wzięlam to na spokój. I tak się zgrałyśmy z małą ze 2 i poł roku jadla z piersi [emoji3]
2,5 roku- piękny wynik
 
Do góry