reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

A w ogole Topika cos czego nie moge zniesc od kiedy mala jest z nami to placz. Wyobrazcie sobie mala chce na dwor wczoraj. Wiec maz ja bierze w wozek i heja. Ja do kuchni 2 min sa z powrotem. Ja mowie co jest? A on ze plakala mi takimi ogromnymi lzami, jak sie okazalo ona chciala z tata autem.na spacer jechac przelozyl ja do fotelika i pojechali popatrzec na morze :) takie rozczulajace to bylo wiecie kochane takie. Moze niezbyt madre ale cieplo na sercu minsie zrobilo :)
Chyba byśmy sie dogadaly :) haha
 
reklama
Ja mam dzis znowu ten obrzydliwy posmak w ustach. Dwa pawie za sobą. Teraz staram sie cos zdrzemnac, ale nie idzie. Noby chce mi sie spac, ale nje moge.
 
Ja wiem kto by na pewno wiedzial Lux jest moderatorka. Musimy miec prywatne forum bo jak rodzina wyczai co ja tu wypisuje to mnie wyklna z rodziny. A juz jedna noga jestem wykleta. Chyba na czerwcowkach badz lipcowkach( mialam nadzieje ze uda mi sie zaciazyc szybciej to podczytywalam dziewczyny tam) byla sytuacja, ze ktos wynosil info z forum do prywatnego zycia i wykorzystywal wobec niej i sie dziewczyna zmyla z forum
 
Haha. Dobrze mowisz martoosia. Chociaz szczerze powiem, az sie sama boje jak sie szalenstwo znowu zacznie, ale to dlyzszy temat na prywatne forum. Jak tam dzis Martoosia samopoczucie dajesz rade

Dziś jest jakiś koszmarny dzień. Odrzuca mnie od 90% jedzenia. Ledwo dopijam herbate. Wszystko mi śmierdzi. Najchętniej bym wietrzyla non stop chate ale mróz jak jasny gwint. :(
 
Ja wiem kto by na pewno wiedzial Lux jest moderatorka. Musimy miec prywatne forum bo jak rodzina wyczai co ja tu wypisuje to mnie wyklna z rodziny. A juz jedna noga jestem wykleta. Chyba na czerwcowkach badz lipcowkach( mialam nadzieje ze uda mi sie zaciazyc szybciej to podczytywalam dziewczyny tam) byla sytuacja, ze ktos wynosil info z forum do prywatnego zycia i wykorzystywal wobec niej i sie dziewczyna zmyla z forum
Napisalam do moderatora.
 
Ja nadaje z pracy , ledwo już tu siedzę. Trochę zaległej pracy miałam, ale się wyrobiłam wiec będzie z głowy . Jeszcze 2h pracy i z 30’ minut drogi do domu :) oby zleciało .

Co do komunii i prezentów nie pomogę. Mój chrześniak ma komunie w tym samym roku co moja córka także w ogóle będę mieć ciekawie finansowo :)

Więcej nadrobię was z domu :)
 
Ja nadaje z pracy , ledwo już tu siedzę. Trochę zaległej pracy miałam, ale się wyrobiłam wiec będzie z głowy . Jeszcze 2h pracy i z 30’ minut drogi do domu :) oby zleciało .

Co do komunii i prezentów nie pomogę. Mój chrześniak ma komunie w tym samym roku co moja córka także w ogóle będę mieć ciekawie finansowo :)

Więcej nadrobię was z domu :)
Ja dlatego ze wzgledu na dojazd przeszlam na l4. Wspolczuje ci drogi.
 
reklama
Witam wszystkie mamusie. Termin mam na 26 sierpnia.... Jest to moja 3 ciąża.... Jak się czujecie dziewczyny? Bo u mnie to tak średnio. Wydaje mi się, że tą cięże przechodzę najgorzej. Mdłości, bóle żołądka, senność....bywa że umycie zębów to wyzwanie ( od razu mi się unosi). Ach co poradzić . W czwartek 31 stycznia kolejna wizyta. Pozdrawiam
 
Do góry