reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Właśnie zjadłam świeżutka bułeczkę z jajecznica :)

Coś na zasadzie , jestem u siebie tutaj mogę :)


Witaj :)

Podejrzenia płci i ani słowa jakie to podejrzenia ..... :) który to tydzień ?

Kopnąć to może się. Śpię z 6 latka jak przyjdzie w nocy i nie chce mi się jej odprowadzać :) ale osobiście nie dała bym w ten sposób dziecka, skoro sama piszesz ze nie masz z nią kontaktu . I nagle cały weekend same .


Ja po wizycie z moja młoda. Lekkie zmiany na oskrzelach . Także siedzimy dalej na opiece
U nas z lekkich zmian na oskrzelach weszło na płuca [emoji852] ale już ok. Po szpitalu kontynuujemy dalej antybiotyk i inhalacje i widać poprawe
 
Kochane a jak radzicie sobie z pustym żołądkiem tak zeby czyms lekkim zapelnic przegrysc cos od czasu do czasu ?ja akurat mam bardzo problemy z jedzeniem pelnych posilkow ,jakies biszkopty krakersy?ja jakis czas jadalam wafle ryzowe ale juz mi sie przejadly i sucharki czasem tez , jakies pomysly ?
 
Kupilam sobie dzis tego palmersa na rozstepy, bo ktoras z was polecala. O jezus marja, nie zdzierze tego stęchlego zapachu. Jutro ide po oliwke.
hahaha :p Polecałam ze wezględu na konsystencje ale pisałam jednocześnie ze zapach jest jak dla mnie nie do przyjęcia :p potwierdzam. Chyba sobie bedę nim ewantualnie pięty smarowała haha :p
 
Kochane a jak radzicie sobie z pustym żołądkiem tak zeby czyms lekkim zapelnic przegrysc cos od czasu do czasu ?ja akurat mam bardzo problemy z jedzeniem pelnych posilkow ,jakies biszkopty krakersy?ja jakis czas jadalam wafle ryzowe ale juz mi sie przejadly i sucharki czasem tez , jakies pomysly ?
U mnie się sprawdzają jogurty owocowe.
 
reklama
Kochane a jak radzicie sobie z pustym żołądkiem tak zeby czyms lekkim zapelnic przegrysc cos od czasu do czasu ?ja akurat mam bardzo problemy z jedzeniem pelnych posilkow ,jakies biszkopty krakersy?ja jakis czas jadalam wafle ryzowe ale juz mi sie przejadly i sucharki czasem tez , jakies pomysly ?
Ja też podjadam wafle ryżowe, ewentualnie chrupki orzechowe. Ale chrupki może niekoniecznie lekkie [emoji39] Oprócz orzechowych chrupki kukurydziane jeszcze.
 
Do góry